Galatasaray, Gökhan Töre'yle Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Quaresma yüzünden az maç oynadı.Alberto Bartali-Fatih Terim ile kendini bulacağını düşünüyorum.Sağ kanatta dönüşümlü oynar.Sol kanat için Babel-Bruma-Scout transferi(Büyük ihtimal bedelsiz Babel alınır.) ve dönüşümlü oynayacak Emre Mor satın alma opsiyonuyla kiralansa.Olmazsa bedelsiz Arda Turan alınır.Yabancı sınırı gelmesine karşılık yedek oyuncular için yabancı alamayız..
Kardes

Sende nerde cöp var hepsinj begeniyorsun

Tore babel recep niyaz arda felan

Kardes

Sende nerde cöp var hepsinj begeniyorsun

Tore babel recep niyaz arda felan
Bonservissiz Babel-Arda-Gökhan üçünden ikisini alsak iş yapar.Bu mali şartlarda ve yabancı sınırı varken en uygunu bu.Yoksa ben de Bruma ve Emre'yi kiralık isterim.Recep N. Süper Lig için iyi bir yedek.Gökhan Bartali ile uçar..

Bonservissiz Babel-Arda-Gökhan üçünden ikisini alsak iş yapar.Bu mali şartlarda ve yabancı sınırı varken en uygunu bu.Yoksa ben de Bruma ve Emre'yi kiralık isterim.Recep N. Süper Lig için iyi bir yedek.Gökhan Bartali ile uçar..
Bonservissiz diye cöp doldurmanin anlami yok.

Devamli takima cop dolduruyoruz.

Bu sezon aldigimiz copler omer mugdat emreT diagne emreA yetmedimi birdaha cop istiyorsunuz?

Bonservissiz diye cöp doldurmanin anlami yok.

Devamli takima cop dolduruyoruz.

Bu sezon aldigimiz copler omer mugdat emreT diagne emreA yetmedimi birdaha cop istiyorsunuz?
Ömer son gün kazığı.Muğdat'ın aldığı para ortada.1 yılda aldığı paraya göre zarar bi transfer değildi.Diagne ve Emreyi yaz kampından sonra izleyelim.Emre de iyi bi yedek olur..

Ömer son gün kazığı.Muğdat'ın aldığı para ortada.1 yılda aldığı paraya göre zarar bi transfer değildi.Diagne ve Emreyi yaz kampından sonra izleyelim.Emre de iyi bi yedek olur..
Son gun kazigi ilk gun kazigi yok antreman kampi.

Devamli bahaneler arkasinda siginip bu copleri savunmanin ne geregi var? Bu copleri istemenin ne faydasi var?

Eski copler gitskn yerine yeni copler gelsin, ne anladin bu isten.

transfermarktta degeri 500 bine düsmüs
yakinda aydin yilmaz gibi 25 bin euroya düser
buna topcu diyen hafizasina bi reset atsin bence
ahmetten mugdattan ömerden bi farki olmaz.
göztepedeki halili bile kesemeyecek adami galatasaraya almazlar ins.
Bu mali şartlarda bonservissiz, 2 sene önce değeri 12 milyon euro olan bi oyuncu alıyoruz.Şenol hoca Quaresma'yı oynatmak için yedek bıraktı.Antrenman sonrası da tartıştıktan sonra kadro dışı bıraktı.2 yıl oynatılmamış bi oyuncunun değeri tabi düşecek.Ben Alberto Bartali ile kendini bulacağını düşünüyorum..

Yerli kanat oyunculara da ihtiyacimiz var. Yillik ucreti makul olacaksa gelsin. Sinan Gumus buyuk ihtimal Genoa'ya gidecek. Yunus'a yine 3m civari teklif gelirse satilmali. Onyekuru da donuyor.

Feghouli
Töre
+ yabanci kanat
+ yerli kanat

Yerli kanat oyunculara da ihtiyacimiz var. Yillik ucreti makul olacaksa gelsin. Sinan Gumus buyuk ihtimal Genoa'ya gidecek. Yunus'a yine 3m civari teklif gelirse satilmali. Onyekuru da donuyor.

Feghouli
Töre
+ yabanci kanat
+ yerli kanat
Sağ kanat için Recep G. ideal.Sol kanat için çıkan haberlere göre Babel'i alıyoruz.Yedeği için devre arası Yunus satılmadığı için vazgeçmiştik.Emre M. satın alma opsiyonuyla kiralanır.3. bi isimse bonservissiz bi gurbetçi oyuncu bekliyorum..

Ahmetle semih en azından belli oranda maç oynuyorlar. Töre 3 senedir ne yapıyor bilen var mı? Koca GS 3 senedir topa dokunmayan mafya çakması elin çöpünü alıp rotasyonda medet umar hale mi geldi?
Bjk ve Milli Takim performansina gore yorum yaptim. Bjk'de gosterdigi performans ile Premier League'e gitti. Sakatliklardan dolayi duzen tutmadi. Ahmet ve Semih ile ayni seviyelerin oyuncusu mu?

Üst Alt