Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
35 milyon bandı uygun olur
Az maaşa oynatmak oyuncuyu büyük paralara iyi oynamaya teşvik eder giderken Zorluk çıkarmaz
Yönetimi bu konuda tebrik ediyorum
Selçuk belhanda fernando fegholui mariano donk nagamoto yüksek para alan oyuncular
Sezon sonu belhanda Selçulk mariano donk ve Fernando ile yollar ayrılır

Galatasaray düşmanlarının.....

Muslera belhanda fernando feghouli bu 4 lü nün maaşı çok abartı kesinlikle kabul edilemez..En yüksek maaş 2.5 olmalı..Sınırda maaş ı olanlar mariano nagatomo selçuk donk.. Ndiaye kiralık gidecek selçuk kontatı bitti.. Muslera belhanda fernando feghouli bu 4 lüye acil çözüm lazım

Muslera belhanda fernando feghouli bu 4 lü nün maaşı çok abartı kesinlikle kabul edilemez..En yüksek maaş 2.5 olmalı..Sınırda maaş ı olanlar mariano nagatomo selçuk donk.. Ndiaye kiralık gidecek selçuk kontatı bitti.. Muslera belhanda fernando feghouli bu 4 lüye acil çözüm lazım

belhanda rahat satılır, hatta satılacak. muslerayı satamayız öyle bi dünya yok kimse ona o parayı vermez. fegulinin satışı da zor ama imkansız değil. tek şansımız cezayir kökenli olması. katardan arabistandan bi keriz bulup itelersek ne ala yoksa elde kalır.

marianonun kontratını bilmiyorum sezon sonu bitiyorsa güzel yoksa ona da müşteri bulmak ĺazım

Feghouli kalır elde muslera kalır.. Mariano belhanda fernando gider.. Ndiaye yolcu selçuk 1 yıl daha kalır maaş düşürür.Donk malesef kaldı bile 1.850 ye

Linnes aldığı paranın karşılığını en çok vermeye çalışano yuncuların başında geliyor.

Ama şu listeye bakıyorum da neredeyse bütün oyuncularımız tahmini uluslararası piyasalarının yaklaşık 2-3 katı üzerinde para alıyorlar.

Hadi buraya gelmek için 2 katına razı olalım da bazıları gerçekten çok fazla.

Linnes de normalde İtalya'da, Almanya'da oynasa alacağı maksimum 500 bin euro.

Linnes aldığı paranın karşılığını en çok vermeye çalışano yuncuların başında geliyor.

Ama şu listeye bakıyorum da neredeyse bütün oyuncularımız tahmini uluslararası piyasalarının yaklaşık 2-3 katı üzerinde para alıyorlar.

Hadi buraya gelmek için 2 katına razı olalım da bazıları gerçekten çok fazla.

Linnes de normalde İtalya'da, Almanya'da oynasa alacağı maksimum 500 bin euro.
Selcuk, Ahmet, Sinan, Akbaba, Semih, Belhanda, Feghouli, Eren, Fernando, Mariano, Muslera ve Donk hic bir yerde bizde aldiklari parayi alamaz. (Araplar haric..)

Tekrar konuyu gündeme getiriyorum.

Fernando Muslera 3.575. 000 euro
Ahmet Çalık 900.000 euro
Mariano 2.300.000 euro
Fernando 3.300.000 euro
Ndiaye 2.700.000 euro
Selçuk İnan 2.950. 000 euro
Belhanda 3.350.000 euro
Emre Akbaba 1.750.000 euro ( sözleşme dondurma)
Sinan Gümüş 650.000 euro
Eren Derdiyok 2.150.000 euro

Bu oyuncuların bazılarından kurtulup ciddi bir rahatlama sağlarız. Ligden gelen kazanç TL cinsinden ve kurun şu aralar 7 civarı olduğunu düşünürsek oyuncuların bazısından kurtulmak elzem.

Eren gidiyor. Belhanda gidecek. Ndiaye kiralık. Selçuk sözleşmesi bitiyor. Sinan da gidecek. Bu oyunculardan kurtulmak bize 11.75 milyon euro kazanç sağlayacak. Emrenin çıkan haberlere göre gelecek sezon oynamayacagı için sözleşmesi donacak. Onun maaşıyla 13.5 milyon euro olur. Ahmette gitmeli. Onunla birlikte 14 yapar. Bugünkü kurdan 91.000.000 TL rahatlama sağlar.

Bana göre değeri çıkarsa Fernando araplara satılmalı. Mariano kesinlikle gitmeli. Muslera gitsin demiyorum ama yaşı ve performansını düşünerek sözleşmede indirime gitmesi lazım.

Bunların yerine makul fiyatlarda oyuncu almalıyız. Marcao gibi. Ayrıca Türk oyuncularla TL bazlı sözleşme yapmak lazım.

Fernando Muslera 3.575. 000 euro KALMALI
Ahmet Çalık 900.000 euro ******************
Mariano 2.300.000 euro YOLLA
Fernando 3.300.000 euro YOLLA MAX KISA KADAR KALSIN KALACAKSA
Ndiaye 2.700.000 euro KIRA BITIYOR
Selçuk İnan 2.950. 000 euro SÖZLESME BITIYOR
Belhanda 3.350.000 euro YOLLA
Emre Akbaba 1.750.000 euro ( sözleşme dondurma)
Sinan Gümüş 650.000 euro SÖZLESME BITIYOR
Eren Derdiyok 2.150.000 euro SÖZLESME BITIYOR

sene sonu elimiz inanilmaz rahatliyor. fix olarak 14.5mio bosaliyor (sözlesmeleri bitenlerden). belhanda ve mariano da yollanirsa sadece maas bütcesinden 20 mio minimum bosaliyor. 3-4 tane marcao + 2 tane yildiz alinir

Üst Alt