Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2019/2020 Sezonu

2018/2019 Sezonu için Galatasaray'ın güncel maaş tablosu ve tüm ödemeler aşağıda gösterilmiştir, bundan sonra güncelleme yapacaklar linkini verdiğim exceli güncellesinler. Sürekli gereksiz güncellemeler yapmaya gerek yok.

Not : Hesaplamada euro kuru ortalama 6 olarak alınmıştır.

2018/2019

Dosya Linki : GS Maaş.xlsx
1549034924921.png


2019/2020

1567584932835.png


 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tüm yükümlülükler yaklaşık 46 milyon euronun üstünde oluyor gördüğüm kadarıyla ki Maicon kalırsa 47'nin üstüne çıkacak.

Fena değil ama eldeki kadro için fazla, Feghouli, Belhanda, Fernando, Selçuk, Mariano gibi oyuncuların maaşı çok yüksek bu oyuncuları satarsak yerine daha makul oyuncular lazım.

Muslera konusuna değinmiyorum, 2 milyon euro üstünde almamalı bana göre.

Bu arada @Ahmet Özgün Güven durum bu.
 
Devre de yapılan transferler ve verilen maaşlar gayet makul bir an önce belhanda feg selçuk gibi elemanları da bu şekilde degistirmeliyiz yok öyle 3-4 milyon maaş alıp uber lig te oynamak
 
seneye 2.5 milyon euro üstü alan oyuncularla yolları ayırıp bu dönem yaptımız gibi makul seviyelere oyuncu getirmeliyiz buna muslerada dahil bu ortamda her kim olursa olsun bir futbolcuya 3.5-4 milyon euro verilmez
 
30 milyon euro bandına düşürmeyiz yıllık toplam maaş tutarlarını, Eren gider, Selçuk gider kafadan 5 düşer. ndiaye ve onyekuru kiralıkları biter 4'te oradan. bir oyuncuya verilecek maksimum limit 3 olarak belirlenmeli üst sınır.
 
Selçuk, Eren ve Tarık sözleşmelerinde kurtulacağımız için direk 40 m euro altına iniyor zaten ama Fernando, Belhanda ve Feg için de bir dönüşüm yapılabilir üçü 12 m euro alıyor totalde.
 
yazın selçuk fernando feguli ve belhanda için çözüm bulunmalı. muslera'ya bir şey demiyorum. çünkü hala takımın kahramanı
 
Maaş tablosuna bakarsak Selçuk sene sonu kesin gider ve ya aldığı ücret tl bazında yeni sözleşme yapılır diye düşünüyorum. Muslera,Fernando,Belhanda ve Feghouli'den en az 2'si gider diyorum. Şu an oynadıkları form durumuna göre en olası Fernando gibi. Belhanda'ya da iyi bonservis verdikleri için satarız gibi.
 
Takım Hatay deplasmana geldiğinde Selçuk'u burada unutursa sorun çözülür. Ben onu Arsuz'a, köyüne bırakırım!
 
Selcuk, Donk zaten gidiyor. Badou ve Onyekuru da donecek
Dusunsenize Atalay filan ilk 11'e girse maas butcemiz bir anda 35'li seviyelere gelecek.
 
Üst Alt