Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni liste yapmak istemiyorum. Maaş bütçesi 35 milyon euronun altına indi, işin bonus boyutunu bilmediğim için bir şey diyemiyorum çünkü sevgili başkanımız limitte sınırdaydık dediği için, ne kadar bonus verdik öngöremiyorum bile.

Şu anki eksik kadronun max ederi 20 milyon euro ve biz ederinin 1.5 katından fazla veriyoruz. Trabzonspor bizim yarı maaş bütçemizle daha iyi kadroya sahip.

Başka da bir şey söylemeye gerek yok.

Diagne
Falcao
Feghouli
Belhanda
Babel
Donk
Linnes

Bu oyuncular seneye kesinlikle olmamalı, fayda/maliyet açısından bizim bu adamları besleme lüksümüz yok.

Ben yaptım renktaş buyur.

Ekli dosyalar

• GS MAAŞ.png
    GS MAAŞ.png
    48.1 KB · Görüntüleme: 171
Ben yaptım renktaş buyur.

Eline sağlık.
Emre Taşdemir’in maaşı makul.
Saracchi‘nin maaşı yüksek. Bonuslarla 1 milyon Euro’yu aşmamalıydı.
Muslera’nın maaşı çok yüksek. 2.5 seviyesine indirmek lazım. Bizim bütçemizde bir kulübün kaliteli de olsa bir kaleciye bonuslarla 4 vermesi çok yanlış.
Belhanda’dan kurtulacağız zaten.
Emre Akbaba’nın maaşı 4 milyon lira’ya düşürülmeli.
Ömer Bayram yollanmalı.
Linnes’in maaşı 500 bin Euro’ya düşürülmeli.
Etobo’nun maaşı iyi.
Şener gidecek.
Arda’nın maaşı makul.
Feghouli büyük sıkıntı. Umarım seneye gönderebiliriz.
Luyindama ile sözleşme yenilemek şart. 1.5 milyon Euro’dan imzalanması mantıklı olur. Daha fazlası bence yanlış olur.
Marcao için de 1.5’e çıkartabiliriz.
Donk ile yollar ayırılmalı.
Fatih’in maaşı nispeten makul.
Falcao gönderilmeli.
Babel gönderilmeli.
Jimmy gönderilmeli.
Diagne gönderilmeli.
Taylan’ın maaşı çok iyi.
Okan Koçuk’un maaşı iyi.
Omar’ın maaşı yüksek. Oly’de 650 bin Euro alan adama imza parası ile 1.8 milyon vermek çılgınlık. Özellikle ofansif yönü güçsüz bir oyuncuya...
Ozornwafor soru işareti ama maaşı düşük.
Oğulcan’ın maaşı yüksek. 2 milyon civarı olmalıydı.
Sekidika soru işareti.
Emre’nin maaşı 4 milyon artı 4 milyon performans bonusları olmalıydı.
Kerem soru işareti.

Sonuçta elimizde 20 milyon Euro’luk kadro kalitesi var ama 35 milyon Euro ödüyoruz.

Bütçeyi 60/65’ten bu noktaya çekmek güzel ama değer olarak çok eksideyiz. Zaten akıllı bir yönetimle 35 milyon Euro’ya hem Türkiye’de şampiyon olacak, hem de Avrupa’da saygı duyulacak bir takım oluşturulabilinir.

Babel, Belhanda, Feghouli ve Falcao dörtlüsü kemiksiz 14.5 milyon euro alıyor. Bonusları hesaplamadım bile. Katkı yapsalar insanın gücüne gitmez. Alanya'nın ödediği maaş toplamda ne kadardır acaba?

Belhanda'nın yapacağı işin daha fazlazını Aytaç/Salih, Fegh ve Babel'ın yaptığı işin daha fazlasını Yusuf/Efecan, Falcao ve Diagne'nin yapacağı işten 10 kat daha fazlasını Skoda toplamda 1.5 milyon euro'ya filan yapıyor.

Acı ama gerçek bu. İsimleri olan ama sahada 5 kuruşluk performans vermeyen kan emiciler bunlar.

Geçen sene de aynı halttı. Seri - Lemina -Nzonzi üçlüsüne tırla para verdik. Hiçbiri Aytaç kadar katkı vermedi. Ben bunu söylediğimde millet daşşak yapıyorum veya abartıyorum sanıp Aytaç'ı alır transferi kaparız yaaaaaa filan diyordu.

Babel, Belhanda, Feghouli ve Falcao dörtlüsü kemiksiz 14.5 milyon euro alıyor. Bonusları hesaplamadım bile. Katkı yapsalar insanın gücüne gitmez. Alanya'nın ödediği maaş toplamda ne kadardır acaba?

Belhanda'nın yapacağı işin daha fazlazını Aytaç/Salih, Fegh ve Babel'ın yaptığı işin daha fazlasını Yusuf/Efecan, Falcao ve Diagne'nin yapacağı işten 10 kat daha fazlasını Skoda toplamda 1.5 milyon euro'ya filan yapıyor.

Acı ama gerçek bu. İsimleri olan ama sahada 5 kuruşluk performans vermeyen kan emiciler bunlar.

Geçen sene de aynı halttı. Seri - Lemina -Nzonzi üçlüsüne tırla para verdik. Hiçbiri Aytaç kadar katkı vermedi. Ben bunu söylediğimde millet daşşak yapıyorum veya abartıyorum sanıp Aytaç'ı alır transferi kaparız yaaaaaa filan diyordu.
üstad fatih hocadan vazgeçmişin .s

Seneye baya bi oyuncunun sözleşmesi bitiyo

çok alanlardan,göndermemiz gereken ama gitmek istemiyicek falcao,diagne,babel ve feghouli kalıyo bunların kontratından çıkmak lazım mutlaka

max maaş 2 falan olmalı ve bunun üstüne çıkılmamalı hele hele kur bu kadar yüksekken ve hiçbir zamanda bozulmamalı

Seneye baya bi oyuncunun sözleşmesi bitiyo

çok alanlardan,göndermemiz gereken ama gitmek istemiyicek falcao,diagne,babel ve feghouli kalıyo bunların kontratından çıkmak lazım mutlaka

max maaş 2 falan olmalı ve bunun üstüne çıkılmamalı hele hele kur bu kadar yüksekken ve hiçbir zamanda bozulmamalı
Babel'in son yılı opsiyonlu. Devre arasında gider.
Belhanda da sözleşme bitiyor.
Falcao muhtemelen ülkesine döner.

De, 3.8M kemiksiz alan Kim Kardashian mabadlı kel kan emiciyi ne yapacağız, orası sıkıntı işte.

Feghouli ve Falcao’nun maaşlarından kurtulsak kadro kalitemizi ciddi anlamda yukarı çıkarmaya yetecek bir bütçe boşluğu açılacak.

Evet o dönem kurlar nispeten daha düşükken reçeteyi yazmıştım ama sağolsunlar üstüne gittiler hayvan gibi sözleşmeyle Falcao'yu ve Babel'i aldılar.

Sanki Babel'e 2 net maaş verip geçsek gelmeyecekti.

Yeni liste yapmak istemiyorum. Maaş bütçesi 35 milyon euronun altına indi, işin bonus boyutunu bilmediğim için bir şey diyemiyorum çünkü sevgili başkanımız limitte sınırdaydık dediği için, ne kadar bonus verdik öngöremiyorum bile.

Şu anki eksik kadronun max ederi 20 milyon euro ve biz ederinin 1.5 katından fazla veriyoruz. Trabzonspor bizim yarı maaş bütçemizle daha iyi kadroya sahip.

Başka da bir şey söylemeye gerek yok.

Diagne
Falcao
Feghouli
Belhanda
Babel
Donk
Linnes

Bu oyuncular seneye kesinlikle olmamalı, fayda/maliyet açısından bizim bu adamları besleme lüksümüz yok.
Hala aynı düşüncedeyim neymiş ligin en iyi kadrosuymuş he yav en iyi kadrosu.

Üst Alt