Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncuları da dikkate alın lütfen..

Kim bunlar buyrun;

Ekli dosyayı görüntüle 40528

Burada Eren ve Selçuk ismi göze çarpıyor bana kalırsa donkta bu listeye eklenebilir Herif 32 yaşına geldi!!

Badou yu takımda tutabilir miyiz ? hiç sanmıyorum aynı şekilde onyekuruyu çünkü ikisinde de transfer etme opsiyonu yok. !

hadi şimdi çık bu işin içinden
Onyekuru 1 sene daha kiralanabilir.Hala çalışma izni alamıyor galiba ingilterede oynayabilmek için

Dursun’un yaptığı transferlerin yükü gerçekten çok fazla ama biraz sakin. Şu anda bu kulüp bu maaşları kaldırabilir ancak amaç tabii ki daha iyi performans veren ve daha uygun fiyata oynayacak hem de ileride bonservis kazanabileceğimiz oyuncuları kadroya katmaktır.

Sene sonunda Mariano-Fernando-Feghouli-Belhanda dörtlüsünden 2si gider en az. Benim adaylarım Belhanda ve Mariano.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yüksek maas verdigin adamlara mac basi vermek sacmaliktir
yaparsin baya düsük sözlesme, mac basi icin kicini yirtsin

ama iste paralar indrigandi yapildigindan hayal ötesi

Feghouli Belhanda Muslera Fernando kesinlikle gitmeli ya da ciddi indirimler yapmali

Ahmet Calik, Ryan Donk, Selcuk Inan, Eren Derdiyok, Tarik Camdal, Serdar Aziz gereksiz fazla para kazaniyor ki hepsinden yazin kurtulacagiz eminim

Umarim Sinan'la sozlesme uzatilirken fazla zam yapilmaz. Aslinda 600k Euro kendisi icin cok makul bir maas. Korkarim 1m yapacaklar maasini en az.

Yeni yonetimin verdigi kontratlardan memnunum.

Feghouli Belhanda Muslera Fernando kesinlikle gitmeli ya da ciddi indirimler yapmali

Ahmet Calik, Ryan Donk, Selcuk Inan, Eren Derdiyok, Tarik Camdal, Serdar Aziz gereksiz fazla para kazaniyor ki hepsinden yazin kurtulacagiz eminim

Umarim Sinan'la sozlesme uzatilirken fazla zam yapilmaz. Aslinda 600k Euro kendisi icin cok makul bir maas. Korkarim 1m yapacaklar maasini en az.

Yeni yonetimin verdigi kontratlardan memnunum.
Çalık kalır, hoca onu adam etmeye uğraşır :eek:

Olmasi gereken:

Muslera 2.5 Mio
Semih Kaya 300.000
Ahmet Calik 10.000
Ömer Bayram 1.000
Mariano 1.5 Mio
Fernando 2.4 Mio
Donk 1 Mio
N'Diaye 2.0 Mio
Selcuk Inan 500.000
Belhanda 2 Mio
Feguli 2 Mio
Eren 700.000
Mugdat 10.000

Selçuku dehleyince 40 ın altına inecek vay be +50 +60 lardan iyi yere gelmiş

ne kadar doğru bilmiyorum ama geçmiş yıllara ait kabataslak veriler ama aşağı doğru 1 ivme var
2014-2015 sezonunda futbolcu giderleri 61.800.000 euro, 2015-2016 için 53.000.000 euro civarındadır (kiralık gidenler dahil).

maicon zaten 2-3 haftaya gider mariano da gider sezon sonu makul bir bek alınır

selcuk 2-2.5m tl kalır

belhanda-fernando satılır yerine aynı kalitede adamlar kiralanabilir

musleranın maaşı düşürülür

Üst Alt