Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yazin Donk, Eren ve Selcukun yerlerini 1er milyon alan adamlarlar doldurursak, maaslar nerdeyse 4 milyon düsmüs olur.

Sonrada Fernando, Belhanda, Feghouli ve Marianounun yerlerini ortalama 1 milyon daha düsük maasli oyuncularla doldurabilirsek, maaslar baya iyi seviyede olur.

Hic 3 milyondan yüksek maasli oyuncu olmazsa, belki Muslera az bir feda yapar. Bari puan primini biraksa bile bir baslangic olur

Yeni stratejiye gore 3 milyon ve uzeri tirpanlanacak gibi. Ben bu yaz

Feghouli
Belhanda
Maicon
Mariano
Fernando
hatta Muslera

ile yolların ayrilabilecegini dusunuyorum. Bu grup maaş olarak yaklaşık 20 milyon euro aliyor. Onemli oyuncular ama sanki elden cikarip yenilenmek ve tum maaşlari 3 hatta 2.5 altina indirmek ve gençleşmek şart.

Zaten Selcuk, donk, eren gibi isimlerle vedalasilacaktir. Ndiaye ile de tekrar yenilenmemeli. Onyekuru kiralanmali tekrar veya satin alinmali.

Seneye çok net düşecek bu ücretler.

Sadece halen ücret ödediğimiz Selçuk, Eren, Tarık gibi gereksizlerden kurtulsak bile zaten maç başılar ile birlikte 7 Milyon Euro civarı tasarruf oluyor ki bunlar oynamayan veya oynayınca zarar veren isimlerdi.

Donk ile de sözleşme otomatik uzasa da devam edilmemeli o maaş ile 33 yaşında. 3'te birine kalacaksa tamam ama 1.9 'dan devam etmek facia olur. Son 1 senede yapılan en facia iştir herhalde.

Belhanda/Feghouli -> Trezeguet hamlesi de bekliyorum oradan da en az 1.5-1.8 Milyon Euro arası kazanç gelir herhalde.

2018/2019 Sezonu için Galatasaray'ın güncel maaş tablosu ve tüm ödemeler aşağıda gösterilmiştir, bundan sonra güncelleme yapacaklar linkini verdiğim exceli güncellesinler. Sürekli gereksiz güncellemeler yapmaya gerek yok.

Not : Hesaplamada euro kuru ortalama 6 olarak alınmıştır.

Dosya Linki : GS Maaş.xlsx
Ekli dosyayı görüntüle 40511

Birkac ufak hata var:
Belhanda 3.3m degil 3.35m aliyor ve adi Younes
Feghouli 3.95m degil 3.85m aliyor ve adi Sofiane
Badou N'diyae degil Ndiaye
Christian Luyinduma degil Luyindama

feghouli cok manyak para kazaniyor. yaklasik 4 milyon senelik ve üstüne de mac basi 600.000 (ortalama tabi).

hoca bosuna kesmemis bir ara :)

Feg ile ilgili şöyle bir durum var.

Yukarıda bahsi geçen her bir sezon için;
Futbolcunun forma giyeceği onuncu resmi müsabakaya istinaden 75.000 Euro net,
Futbolcunun forma giyeceği yirminci resmi müsabakaya istinaden 75.000 Euro net ödeme yapılacaktır.

Üstüne ŞL için 200 bin dolar üstüne puan başı para var.

Mal gibi sözleşme yapmışlar.

Arkadaşlar sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncuları da dikkate alın lütfen..

Kim bunlar buyrun;

113.JPG

Burada Eren ve Selçuk ismi göze çarpıyor bana kalırsa donkta bu listeye eklenebilir Herif 32 yaşına geldi!!

Badou yu takımda tutabilir miyiz ? hiç sanmıyorum aynı şekilde onyekuruyu çünkü ikisinde de transfer etme opsiyonu yok. !

hadi şimdi çık bu işin içinden

Arkadaşlar sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncuları da dikkate alın lütfen..

Kim bunlar buyrun;

Ekli dosyayı görüntüle 40528

Burada Eren ve Selçuk ismi göze çarpıyor bana kalırsa donkta bu listeye eklenebilir Herif 32 yaşına geldi!!

Badou yu takımda tutabilir miyiz ? hiç sanmıyorum aynı şekilde onyekuruyu çünkü ikisinde de transfer etme opsiyonu yok. !

hadi şimdi çık bu işin içinden

Onyekuru-Trezeguet
Badou-mensah

Üst Alt