Galatasaray Halilovic Transferinden Vazgeçti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Halilovic Transferinden Vazgeçti!

alen-640.jpg

Galatasaray yönetimi Bundesliga ekiplerinden Hamburg'da forma giyen Alen Halilovic'in transferinden vazgeçti.

Galatasaray'ın gündeminde olan Alen Halilovic hem kanatlarda, hem de forvet arkası mevkilerinde oynayabiliyor. Galatasaray yönetimi Halilovic'in fiyatını sordu. Takımı Hamburg 7.5m€ bonservis isteyince Halilovic gündem dışında kaldı ve transferinden vazgeçildi.

Galatasaray'da Alen Halilovic icin istenen rakam

Kiralık aynı fiyat satın alma optionu ile denesinler. Kiralık bedeli de 1 milyon euro extra ver.
Bir sene içinde patlamayı ya yaptı yada bye.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Kiralık aynı fiyat satın alma optionu ile denesinler. Kiralık bedeli de 1 milyon euro extra ver.
Bir sene içinde patlamayı ya yaptı yada bye.

Hamburg öyle vermek istememiş olabilir, geçen sene aldılar daha, Türkiye yerine İspanya'da kiralık oynatmak onlar açısından daha akıllıca, no brainer. Biz İspanya'ya göndermeden Bruma'yı vermezdik 1-2 milyona satın alma opsiyonlu olarak. Satın alma opsiyonsuz verdik diye hatırlıyorum.

Ayrıca haber düzmece de olabilir, 2018'e kadar kiralamışlar oyuncuyu çünkü.

Son düzenleme:
Hamburg bu çocuktan kurtulmak istiyor. Las Palmasa bu yüzden 4 milyon satın alma opsiyonuyla kiraldılar. Yönetim yine yalan haberleri servis ediyor transfer yapmamak için.

Yav kiralayin
Las palmas kiralayip 4 milyon opsiyon koydurdu

Sizde kiralayip 6 koydurun gerekirse pazarligi seneye yapin

~tap

Las Palmas'a satın alma opsiyonuyla kiraladılarsa Las Palmas'ın da burda söyleyecek lafı olabilir. Veya herifler 7.5 milyon vermezsen vermem demiş de olabilir. Ne konuşulduğunu bilmiyoruz.

Son düzenleme:
Hamburg öyle vermek istememiş olabilir, geçen sene aldılar daha, Türkiye yerine İspanya'da kiralık oynatmak onlar açısından daha akıllıca, no brainer. Biz İspanya'ya göndermeden Bruma'yı vermezdik 1-2 milyona satın alma opsiyonlu olarak. Satın alma opsiyonsuz verdik diye hatırlıyorum.

Ayrıca haber düzmece de olabilir, 2018'e kadar kiralamışlar oyuncuyu çünkü.
7.5 milyon satın alma optionu vardı brumanın. Las palmasa da vermişler satın optionu ile. Bizede versinler işte. Vermiyorlarsa güle güle. Kimse o paraları vermez hamburga o oyuncuya şimdilik durumu ile. Parada lazım onlara kısa ve uzun vaadede. Kendileri bilir

Las palmas la anlasalim
4 milyona alsinlar biz üstüne 4.5 a las palmas dan alalim

Belesten 500.000 euro kazanip takima beach party verirler

~tap

Gerek yoktu bence de cunku ileride para edebilir belki hem komisyonda yenmez bundan ayrica da genc hem yerli de degil ,sevmedim!?

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.5 milyon satın alma optionu vardı brumanın. Las palmasa da vermişler satın optionu ile. Bizede versinler işte. Vermiyorlarsa güle güle. Kimse o paraları vermez hamburga o oyuncuya şimdilik durumu ile. Parada lazım onlara kısa ve uzun vaadede. Kendileri bilir

4-5 milyona filan vermez Hamburg zaten Las Palmas'a 4-5 milyona satacaksa. Ben de vermem niye bozayım anlaşmamı, o parayı alıyorum zaten. 7.5 ver sana vereyim demiş işte, yok ben 5 vericem diyorsan o zaten o parayı alıyor.

Ayrıca Las Palmas ne diyor bu konuda, anlaşma şartları ne? Onlar da Las Palmas'a 2018'e kadar kiralık vermişler, seneye hazirana kadar yani. Satın alma opsiyonunu da siz söylüyorsunuz.

Bruma'daki anlaşmayı hatırlayamadım, öyleyse öyledir. O da 4 milyon diilmiş demek. Biz Bruma'yı 7.5m opsiyonla verdiysek o günlerde CSKA Moskova gelip biz 7.5-8 veriyoruz bize verin dese biz de satmazdık heralde.

Son düzenleme:
Üst Alt