Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacak


9595.jpg


Galatasarayımız, yeni inşa edilen Alanya Stadı’nın açılış maçında 8 Ocak Cumartesi günü Hannover 96 ile karşılaşacak.Haberin Devamı GSCimbom Portal'da 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakVay be .. Ne kiyak ama.. herseyi unutturdu bize!Adam gibi sözünüzü tutarak zamaninda transfer yapip, yeni stadimizin acilis macini dogru dürüst (sifresiz) bir kanalda yayinlasaniza?Ama yoookkk.. Galatsarayimiza yakisan bir takim dizmeden, hazirlik macini euro futbol'da sifresiz yayinlamak büyük (!) kiyak.Kiyak miyak istemiyorum ben arkadas. Adam gibi özüne sözüne güvenilir yönetim istiyorum. Dogru dürüst, Galatasarayimiza yakisan futbol istiyorum. Ben GALATASARAY RUHUNU geri istiyorum..Oofff offf.. aksam aksam yine sinirlerim gerildi.
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakmaç 19.00'dadigiturk'ten izleyemezsin d-smart olması lazım.
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakzdf'nin yayın akışında görünmüyor. maç 58 ülkeden yayınlanacak tarzında bir haber var fakat liveonsat hiçbirini göstermiyor. resmi olarak euro futbol ve eurosport 2 den yayınlanacak. d-smartı olanlar herhangi bir paket satın almamış olsalar bile şifresiz olarak izliyebilirler. eurosport hotbird'te şifreli olarak yayın yapıyor.
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakAçılış maçınıdada dsmartı olanlar izleyebilecekmi??,Mesela ben eurofutbol üyesi değilim.
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakO zaman neden şifresiz diyorsun :DEURO FUTBOL KANALI HER D-SMART ÜYESİNİN NORMAL İZLEYEBİLDİĞİ BİR KANAL DEĞİL. EN AZ SPOR PAKETİ ÜYESİ OLMAN GEREKİYOR. BU MAÇI HİÇBİR PAKETE ABONE OLMAYANLAR ŞİFRESİZ OLARAK İZLİYOREmrah izliyebilirsin açılış maçıda şifresiz olacak.
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakEURO FUTBOL KANALI HER D-SMART ÜYESİNİN NORMAL İZLEYEBİLDİĞİ BİR KANAL DEĞİL. EN AZ SPOR PAKETİ ÜYESİ OLMAN GEREKİYOR. BU MAÇI HİÇBİR PAKETE ABONE OLMAYANLAR ŞİFRESİZ OLARAK İZLİYOREmrah izliyebilirsin açılış maçıda şifresiz olacak.Digiturk'u olan izleyemez mi yani. Frekans ayarları yapsak , değiştirsek?
 
Cevap: Galatasaray – Hannover 96 maçı şifresiz yayınlanacakEurosport 2 de verecek ama canlı değil :eek: 20.00'den itibaren verecek.
 
Üst Alt