Galatasaray, Ibrahimović'e Teklifte Bulundu İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Ibrahimović'e Teklifte Bulundu İddiası!

Surayi Aziz Yildirim konusu yapalim bari, ben and jerry mi buzdolabindan cikardim, yagli popcorn da hazir. Neyi kacirdim buraya kadar, su an Aziz Baskan parmagini sallayarak simdiye kadar 375 Milyon dollar devlete vergi ödedigini iddia etti. Rakami iki kere telavüz edip, tehdit eder gibi parmak salladi kral.

Surayi Aziz Yildirim konusu yapalim bari, ben and jerry mi buzdolabindan cikardim, yagli popcorn da hazir. Neyi kacirdim buraya kadar, su an Aziz Baskan parmagini sallayarak simdiye kadar 375 Milyon dollar devlete vergi ödedigini iddia etti. Rakami iki kere telavüz edip, tehdit eder gibi parmak salladi kral.
Bizde ödedik zaten. Anlaşarak daha az ödüyoruz dönem dönem ama ödüyoruz yani :) boş yapmasın böyük başkan.
Stadı nasıl yapmış onu anlatsın. Şikeyi anlatsın. Geçen gün kendileri hukumeten aldığı peşkeş arsayı anlatsın......

Son düzenleme:
Bizde ödedik zaten. Anlaşarak daha az ödüyoruz dönem dönem ama ödüyoruz yani :) boş yapmasın böyük başkan.
Stadı nasıl yapmış onu anlatsın. Şikeyi anlatsın. Geçen gün hukumetin aldığı peşkeş arsayı anlatsın......

dur su an ali kocun adayligini soruyor Ridvan... PUAHAHAHAAHAHAH Siz kendiniz aday gösterdiniz dedi ridvan... Fake gülüsünü yapti buna karsilik Baskan.

Simdi ne hainlikler gördüm diye, zemin hazirladi.

Ali kocu baskan yapmayacagini belli etti, koltugu birakmayack. Bunlari sonra konusuruz dedi. Ali eger baskanlik hedefini devam ettirir ise, hain ilan edecegini de ima etti. Sepetler aliyi muhtemelen.

Ve basladi yine, stada giderken, tuvalete gidemiyorduk, olayina. Ben yaptirdim, simdi pacalari sivayarak, girmiyoruz, tuvaletlere diyor. :heart:

Simdi bizim sayemizde statlar yapildi diyor. Ve Ridvan´a da lafi soktu, caktirmadan. Ben yokken, camurda kosturuyordunuz dedi. 8:0 maglubiyeti de cakti yüzüne... :heart:

Baskani uzun zamandir ilk defa bukadar rahat görüyorum. Hic sinirlenmeden, yüzüne siritarak soktu laflari seytana.

Baskan cok formda, bir 20 sene daha birakmaz.

Son düzenleme:
dur su an ali kocun adayligini soruyor Ridvan... PUAHAHAHAAHAHAH Siz kendiniz aday gösterdiniz dedi ridvan... Fake gülüsünü yapti buna karsilik Baskan.

Simdi ne hainlikler gördüm diye, zemin hazirladi.

Ali kocu baskan yapmayacagini belli etti, koltugu birakmayack. Bunlari sonra konusuruz dedi. Ali eger baskanlik hedefini devam ettirir ise, hain ilan edecegini de ima etti. Sepetler aliyi muhtemelen.

Ve basladi yine, stada giderken, tuvalete gidemiyorduk, olayina. Ben yaptirdim, simdi pacalari sivayarak, girmiyoruz, tuvaletlere diyor.

Simdi bizim sayemizde statlar yapildi diyor. Ve Ridvan´a da lafi soktu, caktirmadan. Ben yokken, camurda kosturuyordunuz dedi. 8:0 maglubiyeti de cakti yüzüne...

Baskani uzun zamandir ilk defa bukadar rahat görüyorum. Hic sinirlenmeden, yüzüne siritarak soktu laflari seytana.

Baskan cok formda, bir 20 sene daha birakmaz.
Bırakamaz zaten ölene kadar. Öyle bir borç ortaya çıkacak ki sokakta gezmez Kadıköyde. Bunların satacak malı da yok. Bir umut bize bakarak Antalya'da arsa almış bide :) 70bin tl ye aldık şimdi olmuş 140bin tl diye. 100 sene sonra belki ancak borcun yarısını ödeyecek seviyelere çıkar oranın değeri oda hayal bence ya neyse.
Kongrede sadece niye sadece derneğin borçunu ayırarak sadece oranın borçunu açıklıyor?

ibrahim+tatl%C4%B1ses+%5Bhikmet+cilli+ar%C5%9Fiv%5D.png
,

hayırlı olsun

Üst Alt