Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?


1-)Ersun Yanal

2-)Fatih Terim

3-)Eric Gerets

4-)Lucescu

5-)Hagi ile devam

6-)Benitez

7-)Abdullah Avcı

:emrah:Diğer

Eric gerets'in tamamlaması gereken şeyler olduğuna hala inanıyorum ama gelmesi pek mümkün değil , bana kalırsa ersun yanal'a verilecek zaman ve yetki ile takımı eski günlerine döndürebilecek tek yerli hocadır .
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?Daha sonraki dönemlerde Abdullah Avcı gelsin isterim.
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?İsimden çok önemli olan nokta, Sportif Direktör denen mevki kaldırılacak. Teknik direktör futboldan sorumlu tek patron olacak, kısaca Florya'nın sahibi olacak. Ayrıca gelen TD, yönetim yalakası olmayacak, yönetimin maşalığını yapmayacak, istediği adamlar alınmazsa, adam gibi çıkıp basın toplantısında bunu belirtecek, sonra görevinden bile ayrılmaya göze alabilecek bir adam olacak. Kısaca Fatih Terim'in bilgili ve profesyoneli tarzında birisi olacak.


Sirk kurmuyoruz, teknik direktör hangisi olur deniliyor soruda.
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?İsimden çok önemli olan nokta, Sportif Direktör denen mevki kaldırılacak. Teknik direktör futboldan sorumlu tek patron olacak, kısaca Florya'nın sahibi olacak. Ayrıca gelen TD, yönetim yalakası olmayacak, yönetimin maşalığını yapmayacak, istediği adamlar alınmazsa, adam gibi çıkıp basın toplantısında bunu belirtecek, sonra görevinden bile ayrılmaya göze alabilecek bir adam olacak. Kısaca Fatih Terim'in bilgili ve profesyoneli tarzında birisi olacak.Sirk kurmuyoruz, teknik direktör hangisi olur deniliyor soruda.ortada da takım yok,sirk elemanları var su durumdan daha ıyı yerde olurduk kesin.lucescu yu oyladım
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?Lucescu 70 yasinda bile olsa gelsin. Adam bu isi biliyor yahu.
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?İsimden çok önemli olan nokta, Sportif Direktör denen mevki kaldırılacak. Teknik direktör futboldan sorumlu tek patron olacak, kısaca Florya'nın sahibi olacak. Ayrıca gelen TD, yönetim yalakası olmayacak, yönetimin maşalığını yapmayacak, istediği adamlar alınmazsa, adam gibi çıkıp basın toplantısında bunu belirtecek, sonra görevinden bile ayrılmaya göze alabilecek bir adam olacak. Kısaca Fatih Terim'in bilgili ve profesyoneli tarzında birisi olacak.Sirk kurmuyoruz, teknik direktör hangisi olur deniliyor soruda.

Bende Hakan Sukur diom abiii!
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?Hoffenheim'in eski teknik direktörü Rangnick gelirse harika olur. Hoffenheim'a müthis oyuncular kazandirdi ve takimi cok iyi motive ediyor.
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?Luce, avci icinkesin bisey söylememek lazim bence ama olabilirde, terim gelirse sezginden kurtuluruz o da iyidir, sirf sezgincik icin bile terimi isterim
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?Tuchel, Emery, Coyle gibi adamlar da iyiSKIBBE de olurLucescu veya Abdullah Avci olmasin.
 
Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?90 dakikanin 50sinde yerde yatan futbolcular istiyorsaniz....

Abdullah Avci
 
Üst Alt