Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?

Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?

90 dakikanin 50sinde yerde yatan futbolcular istiyorsaniz....

Abdullah Avci

Bence yanlış bir bakış açısı. Ben Abdullah Avcı'nın gelmesinde kararsız kalsam da İ.B.B.'deki futbolcularına göre uyguladığı sistemi Galatasaray'da uygulayacak değil ya?

Gelmeden oyun sistemi ile ilgili yorumlanması biraz yanlış. Henüz büyük takımlarda görmedik. Ama ben gelirse futbolcuların altında ezileceğini düşünüyorum. Ama + olarak gençlerimiz açısından da iyi bir tercih olabileceğini düşünüyorum.

Lucescu'yu istemeyeneler var, hayret ediyorum. Adamin ne kötülügünü gördünüz? Shaktar'da yaptiklari ise bariz ortada.

Ne kadar oyun anlamda hiçbir umut beslemesem de, ne kadar Misimovic konusunda hatalı olduğunu düşünsem de; Hagi'ye 1 sezon daha sabredilmesinden yanayım.

Hagi´ye en azından kendi takımını tamamlaması için şans verilmesinen yanayım ama olmayacak gibi.Gönlümden geçen isim Manuel Pellegrini.

Seçeneklerden hiçbiri.Michael Laudrup,Ralf Rangnick aklıma gelenler.Milli takımla beraber başka bir takım çalıştırmayı kabul ettirebilirsek Slaven Bilic müthiş olur ayrıca.

Niye bunları konuşuyoruz ki,don değiştirir gibi Hagi'yi de mi gönderelim yarım sezonda.BRAVO

Niye bunları konuşuyoruz ki,don değiştirir gibi Hagi'yi de mi gönderelim yarım sezonda.BRAVO

Olaylar zincirleme. Rijkaard'ı göndermeyecektin gönderdin, Hagi'yi getirmeyecektin getirdin.. Hagi ile uzun vadede yola çıkmak hanginize mantıklı geliyor bilmiyorum ama bana mantıklı gelmiyor. Ama şu durumda da yollanması istikrarlı istikrarsızlığı sürdürecek. Sezgin ve ekibi kendi kazdığı kuyuya sürüklüyor kendini.

Olaylar zincirleme. Rijkaard'ı göndermeyecektin gönderdin, Hagi'yi getirmeyecektin getirdin.. Hagi ile uzun vadede yola çıkmak hanginize mantıklı geliyor bilmiyorum ama bana mantıklı gelmiyor. Ama şu durumda da yollanması istikrarlı istikrarsızlığı sürdürecek. Sezgin ve ekibi kendi kazdığı kuyuya sürüklüyor kendini.

Yani bundan nasıl emin oluyorsunuz anlamış değilim.Bu forumdakilerin hepsi insan sarrafı da ben malın tekiyim heralde.Forumlarda BAM yazıp üstüne küfür eden,Hakan Balta şöyle Aykut böyle diyip üstüne Hagi'ye küfür ediyordunuz.Sizin gibi medyada aynı şekilde.Adam en son dayanamadı,patladı.Çok haklı.Hagi mi kurdu bu kadroyu?Rijkaard'ın kıçına tekmeyi bastığımız zaman Fatih Terim ya da abartıyım Benitez gibi adamlar böyle çaresizlik ve kaos içinde olan bir klübü alıp yönetir miydi sanıyorsunuz?

Maalesef son 2-3 yılda bu takım kokuştu,nasır tuttu.Bu adam gelmiş bunları kazımaya çalışırken köstek olmayın.Elinde %10 emeği olmayan bir takım varken,nasırları kazımasına saygı duyun en azından.

Bana göre çıkılırsa Hagi gibi bir hocayla uzun vaadede yola çıkılır.

Türkiye'de bu güne kadar başarılı olmuş yerli-yabancı tüm hocalar başarıya aç hocalardı.Lucescu bile.Bir sene Alman ekolünü,öbür sene Hollanda ekolünü deneyeceğimize bırakın Galatasaray'ın içinden gelme,Galatasaray'ın nasıl oynamasını gerektiğini bilen bir hoca çabalasın.Ben sırf bu adam bizde futbolcuyken yaptıklarından dolayı 3 yıl kafamı gömer tamam derim,son 3 yılda yaşadıklarımızdan sonra.Hiç kimsenin hak etmediği kadar o hak ediyor.

Yani bundan nasıl emin oluyorsunuz anlamış değilim.Bu forumdakilerin hepsi insan sarrafı da ben malın tekiyim heralde.Forumlarda BAM yazıp üstüne küfür eden,Hakan Balta şöyle Aykut böyle diyip üstüne Hagi'ye küfür ediyordunuz.Sizin gibi medyada aynı şekilde.

Siz kim? Sen kimsin? İsyanla gaza gelip Hagi'yi koruyacağım diye karşındakine laf sokamazsın. Alıntıladığın mesajda sana dokunacak ne var onuda anlamadım. Bi soluklan öyle gir bu başlığa.

Yetmez ama Lucescu. :) Adnan polat yönetimide gitmeli, Haldun ile A.Albayrak takıma kazandırılmalı.

Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.Önce Gerets, Sonra Lucescu. Önce Gerets, Sonra Lucescu.

Galatasaray kaptani kim olsun diye anket aciliyor.. neill, Kewell, Cana falan ..

Moderator arkadaslar "Galatasaray'in kaptani bellidir" diye konuyu kapatiyor..

Bu konu cifte standarttir.

Site yoneticilerini bu konuyu gormezlikten geldikleri icin kiniyorum..

Galatasaray kaptani kim olsun diye anket aciliyor.. neill, Kewell, Cana falan ..

Moderator arkadaslar "Galatasaray'in kaptani bellidir" diye konuyu kapatiyor..

Bu konu cifte standarttir.

Site yoneticilerini bu konuyu gormezlikten geldikleri icin kiniyorum..

+1905^1905

Üst Alt