Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?

1-)Ersun Yanal

2-)Fatih Terim

3-)Eric Gerets

4-)Lucescu

5-)Hagi ile devam

6-)Benitez

7-)Abdullah Avcı

:emrah:Diğer

Eric gerets'in tamamlaması gereken şeyler olduğuna hala inanıyorum ama gelmesi pek mümkün değil , bana kalırsa ersun yanal'a verilecek zaman ve yetki ile takımı eski günlerine döndürebilecek tek yerli hocadır .

Cevap: Galatasaray için en doğru hoca hangisi olur ?

Daha sonraki dönemlerde Abdullah Avcı gelsin isterim.

İsimden çok önemli olan nokta, Sportif Direktör denen mevki kaldırılacak. Teknik direktör futboldan sorumlu tek patron olacak, kısaca Florya'nın sahibi olacak. Ayrıca gelen TD, yönetim yalakası olmayacak, yönetimin maşalığını yapmayacak, istediği adamlar alınmazsa, adam gibi çıkıp basın toplantısında bunu belirtecek, sonra görevinden bile ayrılmaya göze alabilecek bir adam olacak. Kısaca Fatih Terim'in bilgili ve profesyoneli tarzında birisi olacak.

Sirk kurmuyoruz, teknik direktör hangisi olur deniliyor soruda.

İsimden çok önemli olan nokta, Sportif Direktör denen mevki kaldırılacak. Teknik direktör futboldan sorumlu tek patron olacak, kısaca Florya'nın sahibi olacak. Ayrıca gelen TD, yönetim yalakası olmayacak, yönetimin maşalığını yapmayacak, istediği adamlar alınmazsa, adam gibi çıkıp basın toplantısında bunu belirtecek, sonra görevinden bile ayrılmaya göze alabilecek bir adam olacak. Kısaca Fatih Terim'in bilgili ve profesyoneli tarzında birisi olacak.

ortada da takım yok,sirk elemanları var su durumdan daha ıyı yerde olurduk kesin.

lucescu yu oyladım

Lucescu 70 yasinda bile olsa gelsin. Adam bu isi biliyor yahu.

Bende Hakan Sukur diom abiii!

Hoffenheim'in eski teknik direktörü Rangnick gelirse harika olur. Hoffenheim'a müthis oyuncular kazandirdi ve takimi cok iyi motive ediyor.

Luce, avci icinkesin bisey söylememek lazim bence ama olabilirde, terim gelirse sezginden kurtuluruz o da iyidir, sirf sezgincik icin bile terimi isterim

Tuchel, Emery, Coyle gibi adamlar da iyi

SKIBBE de olur

Lucescu veya Abdullah Avci olmasin.

90 dakikanin 50sinde yerde yatan futbolcular istiyorsaniz....

Abdullah Avci

Üst Alt