Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Murat Hülagü

Aslan Üye
Bu şube neden var allah aşkına en büyük kupayı feneri yenerek aldık zaten özürlü gibi oynuyorlar

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Kadın basketbol takımı yavaş yavaş misyonunu tamamlıyor diye düşünüyorum. Sence ? Bu şekilde bir yapılanmayla nereye varılabilir, lağvetmek daha doğru değil mi ?
O sınıra geldik zaten sponsor yok, alttan gelen yok, parada harcanmıyor anadolu takımı gibiyiz diyeceğim de Çukurova'sı Mersin'i falan bizden daha fazla yatırım yapıyor o bile değiliz şu an. Şubenin başarı gibi bir amacı yok, sezonu bir şekil tamamlamaya çalışıyoruz.

Atakan Sencer Giritli

Tecrübeli Üye
O sınıra geldik zaten sponsor yok, alttan gelen yok, parada harcanmıyor anadolu takımı gibiyiz diyeceğim de Çukurova'sı Mersin'i falan bizden daha fazla yatırım yapıyor o bile değiliz şu an. Şubenin başarı gibi bir amacı yok, sezonu bir şekil tamamlamaya çalışıyoruz.
Basketbol yorumlarını senelerdir takip ediyorum ve epey değerli buluyorum. Özellikle kadın takımının sende ayrı bir yeri var bu belli. Ama sen bile böyle söylüyorsan, artık radikal kararlar almak lazım gibi geliyor. Teşekkür ederim yanıt için.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Yarin kupada Fener'le macimiz var.Uzucu

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
1Ç | 04:36 | Fenerbahçe 12 - 2 Galatasaray

:red:

Vasfi Vural