Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

34-36 ilk yarı. Çok top kaybı yapıyoruz Dragana'da 1 ay sakatmış haliyle İnci'ye kaldık, Hartley oyunda tutuyor şimdilik.

Gurur verici takımlarımızdan birisi. En azından bu yönetim bazı iyileri mobbingle kaçırsa da son tahlilde, amatör şubelerde elde olan koç seçimlerinde iyi tercihler yapıyor. Ertuğrul hoca gibi Efe hoca da ilk geldiğinde kendini kabul ettiremese de zaman içinde çok saygı duyulacak işler yaparak güveni kazandı. Çok düşük bütçelerle bile eli yüzü düzgün takımlar yapıyor ve bu sayede bugünkü Botaş, geçen yıl 2 kere deplasmanda yendiğimiz Fener gibi bizden çok daha yüksek bütçeli takımlarla başabaş mücadele edebiliyoruz. 15 top kaybı yaptığımız, en elle tutulur pivotumuzun olmadığı günde bile. Allah yollarını açık etsin.

Geçen bir sponsor işi vardı da tam anlamadım neden iptal edildi ama bilmiyorum bulsunlar bir yerden, lig zayıf bu sene Çukurova, Yakın Doğu falan yok artık final zor değil.
Zaten elemelerde averaj oldular. Hatay ile Kayseri az biraz dişli takım. Beşiktaş, Botaş, Çukurova bu sene bitik... Fenerbahçe'den sonraki en iyi kadro bizimki bakmayın sizin yine de...

Koca maç 3 serbest atışımız var oyunu hiç zorlayamadık. Bu kadar sıradan rakibe karşı bir saniye bile maça girememek ayıp oldu. Cuic'de sonlarda sakatlandı onuda bir süre kaybetmiş olabiliriz.

Üst Alt