Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Kadın basketbol takımı yavaş yavaş misyonunu tamamlıyor diye düşünüyorum. Sence ? Bu şekilde bir yapılanmayla nereye varılabilir, lağvetmek daha doğru değil mi ?

O sınıra geldik zaten sponsor yok, alttan gelen yok, parada harcanmıyor anadolu takımı gibiyiz diyeceğim de Çukurova'sı Mersin'i falan bizden daha fazla yatırım yapıyor o bile değiliz şu an. Şubenin başarı gibi bir amacı yok, sezonu bir şekil tamamlamaya çalışıyoruz.

O sınıra geldik zaten sponsor yok, alttan gelen yok, parada harcanmıyor anadolu takımı gibiyiz diyeceğim de Çukurova'sı Mersin'i falan bizden daha fazla yatırım yapıyor o bile değiliz şu an. Şubenin başarı gibi bir amacı yok, sezonu bir şekil tamamlamaya çalışıyoruz.
Basketbol yorumlarını senelerdir takip ediyorum ve epey değerli buluyorum. Özellikle kadın takımının sende ayrı bir yeri var bu belli. Ama sen bile böyle söylüyorsan, artık radikal kararlar almak lazım gibi geliyor. Teşekkür ederim yanıt için.

D41FqVTXsAABRGI

images

Üst Alt