Galatasaray Kadın Basketbol Takımımıza Transfer Yasağı Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımıza Transfer Yasağı Geldi

NZLO1g.jpg

Son düzenleme:
Basketbol subesini yakinda kapatmak zorunda kalacagiz bu gidisle.
Salon niye yapılacaksa artık.
Futboldan gelen tek kuruşluk gelir baskete harcanmaması gerekir.
Basket ve diğer branşlar artık ikinci ligde mi takılır hiç umrumda değil açıkçası.
Bence Manchester United gibi sadece futbol kulübü olmalıyız

Salon niye yapılacaksa artık.
Futboldan gelen tek kuruşluk gelir baskete harcanmaması gerekir.
Basket ve diğer branşlar artık ikinci ligde mi takılır hiç umrumda değil açıkçası.
Bence Manchester United gibi sadece futbol kulübü olmalıyız
Katiliyorum lakin ciddi bir sponsor ile basketbol subesini hayatta tutabiliriz aslinda. Ama sponsor olmadan hep masraf oluyor. Ona gore adim atilmali bence.

Katiliyorum lakin ciddi bir sponsor ile basketbol subesini hayatta tutabiliriz aslinda. Ama sponsor olmadan hep masraf oluyor. Ona gore adim atilmali bence.

Galatasaray adasını doğru değerlendirip parayı basketbola harcasak,ortalama bir sponsor geliri ekleyip başa oynayan bir takım kurabiliriz.Eurocup'ı kazandığımız sezon bütce 6 milyon dolardı mesela.Ama bunu yapacak kaliteli yönetici nerde bizde.

Sponsor da yok ki öyle. Efes ile birleşe bilsek veya benzer bu sektöre yüklü miktarda para döken şirketle o vakit olur işte.
Olmuyor ise bırak amatör kalsın bu branşlar ciddiden. Her yıl 40-60 milyon tl zarar ediyoruz bu amatör branşlardan.
On yıl da bu 400-600 milyon tl eder yahu. Sonra kulüp niye batıyor.

Kapatın gitsin artık bu branşları. Zarardan başka bir şey değil. Rakip EL alırken sürünüyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tabat , katap , tabak yok dilim varmıyor KAPAT demeye biz Galatasaray'ız basketbolda Olimpiyakos maçını ve nicelerini unutamam. Tekerlekli sandalye takımımızın bile şampiyonlarını takip ederdim. Herşey yönetimde biter iyi bir yönetici ekibi ve sponsor bulundu mu gereken özveriyi gösterir bu cefakar taraftar yağımızla kavruluruz.
Her zaman her yerde Şampiyon Cimbom

Üst Alt