Galatasaray Kadrosunda Büyük Temizlik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadrosunda Büyük Temizlik!

Şu anda Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan ve Trabzonspor maçıyla beraber kritik bir sürece girmeye hazırlanan Galatasaray’da deneyimli teknik adam Fatih Terim’in milli maçlar arasını da değerlendirerek yardımcılarıyla birlikte detaylıca toplantı yaptığı, bazı futbolcular hakkında geniş bir rapor hazırladığı öğrenildi.

TERİM, LİGİN SONUNA KADAR BU 4 FUTBOLCUDAN NE ALIRSA KÂR!

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan ve yakın bir süre içerisinde Milano’ya çıkarma yapan Fatih Terim’in takım içerisinde birçok futbolcudan yeterli katkıyı alamadığı belirtlirken, 'İmpratorun' özellikle Belhanda, Selçuk İnan, Yasin Öztekin, Tolga Ciğerci’de hayal kırıklığı yaşadığı ifade edildi. Göztepe maçıyla birlikte göreve başlayan ve hemen hemen her 90 dakika sonrasında ‘Elimizdeki oyuncuların performanslarını yukarıya çıkarmamız lazım' açıklamasını yapan Fatih Terim’in bu dört oyucunun akıbetini sezon sonuna bıraktığı bildirilirken, Terim’in şampiyonluk yolundaki takımda herhangi bir sorunun çıkmaması ve ahengin bozulmaması için şimdilik durumu idare ettiği anlaşıldı.

İşte ligin 17. haftasında göreve başlayan Fatih Terim'in 4 futbolcudan aldığı katkı...

Selçuk İnan: Görev aldığı süre 580 dakika gol yok asist yok

Belhanda: Görev aldığı süre 595 dakika 2 asist (5-0'lık Bursaspor maçında 4.golün asisti, Antalyaspor maçında 3. golün asisti)

Tolga Ciğerci: Görev aldığı süre 308 dakika gol yok asist yok

Yasin Öztekin: Görev aldığı süre 358 dakika 1 gol asist yok

FATİH TERİM NAGATOMO GELİNCE LATO'YU DA KESTİ

Ayrıca Fatih Terim; Tarık Çamdal, Ahmet Çalık, Hakan Balta, Koray Günter gibi futbolculardan sadece Çalık'a 6 dakika şans verdi, diğer oyuncuları ligde hiç kullanmadı.

Kaynak: Star

Olmasalarda olur.
Ama olsalar olmaz

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Son düzenleme:
Son bir kez filanca kamp programında deneneceği öğrenildi..

Son bir şans..

İnşallah bu söylemleri duymayız yazın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim kendisine yapılan iyilikleri unutmaz kolay kolay

2 şampiyonluğunda doğrudan katkı,milli takım maçında gönderilmesi gündemdeyken attığı golle 2 sene kariyerini uzatan Selçuk'u gönderir mi ? Hiç sanmıyorum

Sabri'ye bile ben kalsam göndermezdim demişti boşa hayal

Terim kendisine yapılan iyilikleri unutmaz kolay kolay

2 şampiyonluğunda doğrudan katkı,milli takım maçında gönderilmesi gündemdeyken attığı golle 2 sene kariyerini uzatan Selçuk'u gönderir mi ? Hiç sanmıyorum

Sabri'ye bile ben kalsam göndermezdim demişti boşa hayal

200.gif

Selçuğu mu eleştirdin yoksa benim gözler mi pert ?

Selçuk'u yollamaz.

Yasin'e de şu an gazı veriyor, açık açık son 8 maçta seni sonradan da olsa oyuna alacağım, golünü asistini yap, şampiyonluğa katkın olursa sözleşmen hazır diyor.

Yasin'den Hamza dönemindeki gibi bir katkı görebiliriz son 8 haftada.

Yukarıdaki dörtlünün maaşı 12 milyon euro takımın neredeyse 5'te 1'i ki daha bunun oynamayanları falanda var. Temizlik olması için en az 10-15 oyuncunun biletini kesmek lazım böyle 4-5 oyuncuyla kendimizi kandırıyoruz.

Selçuk'u yollamaz.

Yasin'e de şu an gazı veriyor, açık açık son 8 maçta seni sonradan da olsa oyuna alacağım, golünü asistini yap, şampiyonluğa katkın olursa sözleşmen hazır diyor.

Yasin'den Hamza dönemindeki gibi bir katkı görebiliriz son 8 haftada.
Hoca bazen cok bos yapiyor böyle yerli oyuculara kucak acmasiyla falan ama ligde gördük hicbiri oynamiyor. Selcugu mecbur kaldigi Konya maci disinda hic 90 dakika oynatmadi. O Sabri denilen herif Göztepe'de bile bir oynuyor, bir oynamiyor. Selcuk serbest kalsa gidecegi takim en fazla orta seviye bir Süper Lig takimi olur ve 1 sene oynadiktan sonra müzmin yedek yaparlar.

Hoca bazen cok bos yapiyor böyle yerli oyuculara kucak acmasiyla falan ama ligde gördük hicbiri oynamiyor. Selcugu mecbur kaldigi Konya maci disinda hic 90 dakika oynatmadi. O Sabri denilen herif Göztepe'de bile bir oynuyor, bir oynamiyor. Selcuk serbest kalsa gidecegi takim en fazla orta seviye bir Süper Lig takimi olur ve 1 sene oynadiktan sonra müzmin yedek yaparlar.
Kesinlikle katılıyorum ama Selçuk'u yollamaz diyorum ben. Görüyordur Galatasaray seviyesinde olmadığını. Aidiyet işte, Selçuk önemli bir karakter hoca için.

yerli oldukları için değil GS de iyi kötü geçmişte emekleri olduğu için onları tutmak istiyor kadroda. Yabancı serbestisi getiren adam hakkında abuk sabuk şeyler uydurma.

yerli oldukları için değil GS de iyi kötü geçmişte emekleri olduğu için onları tutmak istiyor kadroda. Yabancı serbestisi getiren adam hakkında abuk sabuk şeyler uydurma.
bu kan emici ayılara köprüyü geçene kadar dayı muamelesi yaptığını umuyorum. balta selçuk yasin falan artık gına geldi şu heriflerin suratını görmekten. biz futbolda hep topçuların geçmişine para öderiğimiz için bir türlü kurtulamıyoruz borçlardan. şu balta denilen paragöze 4-5 tane teklif gelmesine rağmen gitmedi. adamın yıllık ücretini yüksek ihtimal biz tamamlayacaktık ama gidecekti işte. kadro dış kalmış hala artistlik yapıp yatmayı tercih etti. şu tarık çamdala ne demeli. gram adamlık yok. suratına bile tükürmeyeceğin adam 1.5 m euro alıyor. keriz parası cukkalıyor. kontratıda ne hikmetse hiç bitmiyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt