Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kaka ile İlgileniyor mu? Menajerinden Açıklama Geldi

d37f3Kaka%20(1).jpg

Kaká’nın temsil hakları, Türkiye’de forma giyen pek çok Latin Amerikalı futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran ünlü menajer Juan Figer’in elinde ve Figer’in şirketinde Kaká’yla ilgili operasyonlara bakan Cristian, Radyospor’dan Özgür Sancar'a konuştu...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Galatasaray Kaka ile İlgileniyor Mu? Menajerinden Açıklama Geldi!

Ali Yıldırım'ın Gafasına sıkan kuşlar olabilir şimdiden söyleyim.

[video=youtube;tK0ZlBWPMOY]https://www.youtube.com/watch?v=tK0ZlBWPMOY&feature=player_detailpage[/video]

Yok artık.Şimdiden heyecanlandım, gelince düşünemiyorum.Hayırlısı..

Eğer gelirse ilk sayfadaki herkese benden kaka forması.

Yüklenin beyler.Türkiye,İstanbul ve Galatasaray fotoları ile gelelim. :D. Bir iki şiş kebap,Boğaz manzarası görsün fikri değişir.

https://twitter.com/KAKA

KAKA , Alex in üye olduğu tarikata üye. Bu tarikata üye olan futbolcuların ahlaki değeri çok yüksek oluyor, tam bir profosyonel oluyorlar. Mutlaka gelsin, elano gibi tatil için gelmeceğinden eminim.

Engin'e 8-10 maçlık ceza geleceğinden dolayı onun boşluğunu kaka ile doldurmak istiyor yönetim

Engin'e 8-10 maçlık ceza geleceğinden dolayı onun boşluğunu kaka ile doldurmak istiyor yönetim

Engin zaten ilk 11'e giremezdi. Hamit-Amrabat-Elmander 3'lüsünden birini kesecek.Selcuk veya Melo'yu keseceğini zannetmiyorum. 4-4-1-1'e de dönebiliriz. Kaka gelirse bütün düzen değişir.

Engin zaten ilk 11'e giremezdi. Hamit-Amrabat-Elmander 3'lüsünden birini kesecek.Selcuk veya Melo'yu keseceğini zannetmiyorum. 4-4-1-1'e de dönebiliriz. Kaka gelirse bütün düzen değişir.

Şaka yapıyorum beaaa :D kaka gelse varyaaa sevdamı dağlara yazarım varyyaaa :D

Üst Alt