Galatasaray Kariyerim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kariyerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Kariyerim

Ben çok geniş kapsamlı başlarım başlarsam :eek: Bu gece başından kalkmam öyle diyim. De başlamak falan eziyet.

Patchi buraya koyar mısın reyiz ?

gansoyu falan alma bence oyunun zevki kaçar :D emre çolak'ı yetiştir derim ben...berkin'e şans vermeyi unutma sol bekte de hakan balta fena oynamıyor 11'de :)

gansoyu falan alma bence oyunun zevki kaçar :D emre çolak'ı yetiştir derim ben...berkin'e şans vermeyi unutma sol bekte de hakan balta fena oynamıyor 11'de :)

Dediğin gibi farklı oyunculara yönelicem :)

Ben çok geniş kapsamlı başlarım başlarsam :eek: Bu gece başından kalkmam öyle diyim. De başlamak falan eziyet.

Patchi buraya koyar mısın reyiz ?

11.3 ü kurman gerekiyor yoksa : Football Managerâ„¢ 2011

Bu da en son çıkan patch sınırsız yabancı , ve play off sistemli : 11.4 Data Update Patch Enesx86 - Turksportal

sevilla nın ufuk ceylan a, catanianın da aydın a para verip alması oyunun saçmalığını çıkarıyor ortalığa, normalde ikisini bedava versen almazlar.

Eden Hazard 16.75 milyon euroya Galatasaray'da !

eden-hazard_44578.jpg

Spor Toto Süper Lig'de 1.Hafta :

GALATASARAY İYİ BAŞLAYAMADI 2-2

Galatasaray Yunus Emre Namlı yönetimindeki ilk lig maçından beraberlik ile ayrıldı . Maçın hemen ilk dakikasında Simpson'un golüyle yenik duruma düşen sarı-kırmızılılar ikinci yarının 66. dakikasında Makukula'nın ayağından gelen golle 2-0 yenik duruma düştü . Sercan'ın oyuna girmesiyle atakları çoğaltan Galatasaray 79'da Kalabane'nin kendikalesine 81'de ise Emmanuel Eboue nin kafa golüyle durumu 2-2 yaptı ve maç o skorla tamamlandı .

manager2.png

galatasaray-manisaspor-a-2-0-maglup-oldu-214.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt