Galatasaray Kariyerim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kariyerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Stadımız :

184018-11.jpg

Transfer sezonu biter bitmez yamayı indirdim tüm transferler yapılmış halde bu gün başladım ...

Kadro:

manager1.png

managery.png

Emre Çolak yerine bir forvet arkası düşünüyorum . Adaylar : P.H.Ganso , Hazard , Ronaldinho , ...

Cevap: Galatasaray Kariyerim

Hayırlı olsun umarım başarılı olursun bence oraya bütçeye göre Ronaldinhoyu alabilirsin.Bütçe ne kadar?

Emre Çolak'ın yerine Mahamadou Diarra'yı al.İleri geri çok iyi oynuyor,skor katkısı yapıyor oyunda çok iyi adam.Adamı Real'den ön libero diye aldım 16 gol attı :asd:

kardeş o adamları hangi parayla alıcaksın sakın taksitle adam alıyım deme takımın ekonomisi çöküyor 1 sene sonra transfer yapamıyosun

Mahamadou Diarra mı ?

Yanlışlık olmasın birincisi adam Real Madrid'de değil şu an.İkincisi o kadar skorer oynayamaz Lass olmasın o :D

yanlış oyunculara yöneliyosun reyiz ronaldinho lass filan bunlar gelmez tabiki, genç yetenekli oyuncular bulucaksın fm'in mantığı bu zaten gençleri bul başarı gelsin sonra sat yenisini al :D

Türk oyuncu önerim biraz

Ömer Toprak

Eren Güngör

barış başbağ

serdar gürler

Hasan Ali kaldırım

Server Jeparov

Jem Paul Karacan

Engin Bekdemir

Muhammed Demir

Sezer Özmen

Atila Turan

Alper Potuk

Serdar Aziz

aklıma gelen Türkler şuan Bunlar :D yabancı içinde fm'in scout programları var ordan bütçene göre oyuncuları bulursun reyiz :D

yanlış oyunculara yöneliyosun reyiz ronaldinho lass filan bunlar gelmez tabiki, genç yetenekli oyuncular bulucaksın fm'in mantığı bu zaten gençleri bul başarı gelsin sonra sat yenisini al :D

Türk oyuncu önerim biraz

Ömer Toprak

Eren Güngör

barış başbağ

serdar gürler

Hasan Ali kaldırım

Server Jeparov

Jem Paul Karacan

Engin Bekdemir

Muhammed Demir

Sezer Özmen

Atila Turan

Alper Potuk

Serdar Aziz

aklıma gelen Türkler şuan Bunlar :D yabancı içinde fm'in scout programları var ordan bütçene göre oyuncuları bulursun reyiz :D

Sol beke her zaman alırım Hasan Ali yi ama .. Serdar Aziz tam bir Bursalı gelmiyor :D .. Bu arada teşekkür ederim herpsine bakacağım :)

2010'da :asd:.Ama 2011'de iyidir tahmin ediyorum.Gol konusuna gelince bende şaşırdım ama iki maçta bir en az 1 golü var :asd:

O seride iyiydi ama golcü kimliğini hiç fark etmemiştim :D

Aydın Yılmaz Catania'da (925 K )

Ufuk Ceylan Sevilla'da (1.8 milyon euro )

İyi postalamışsın A7'yi :D

Ama bence Aykutu şutlayıp Ufuk'u tutsaydın yedekte daha iyi olurdu.Serkan Kurtuluş,Ayhan gibi isimleride 1.5-2 Milyona okutabilirsin.Yerlerine de bir orta saha merkezine birde çift forvet oynamayı düşünüyorsan forvete adam almanı tavsiye ederim.

Jan Chramosta Çek Liginde Mlada Boleslavda oynuyor.Arat çıkarsa transfer etmeni öneririm.Baros tipinde genç bir forvet oyuncusu.Ucuza kapatabilir sonrada Barcelona,Schalke gibi takımlara rekor ücrete satabilirsin.Bitiriciliği sıkıntı olabilir ama top tekniği iyi,süratli bir oyuncu.

Bide aynı takımda 1992 doğumlu Kerem Bulut var.Arda'nın yerini doldurabilir bence gelecekte.Şimdi al hem Türk kontenjanında hemde ucuz.Riera'nın yedeği olsun kupa maçlarında falan şans ver beğenirsen As takıma yerleştirirsin.

O seride iyiydi ama golcü kimliğini hiç fark etmemiştim :D

İyi postalamışsın A7'yi :D

Ama bence Aykutu şutlayıp Ufuk'u tutsaydın yedekte daha iyi olurdu.Serkan Kurtuluş,Ayhan gibi isimleride 1.5-2 Milyona okutabilirsin.Yerlerine de bir orta saha merkezine birde çift forvet oynamayı düşünüyorsan forvete adam almanı tavsiye ederim.

Jan Chramosta Çek Liginde Mlada Boleslavda oynuyor.Arat çıkarsa transfer etmeni öneririm.Baros tipinde genç bir forvet oyuncusu.Ucuza kapatabilir sonrada Barcelona,Schalke gibi takımlara rekor ücrete satabilirsin.Bitiriciliği sıkıntı olabilir ama top tekniği iyi,süratli bir oyuncu.

Bide aynı takımda 1992 doğumlu Kerem Bulut var.Arda'nın yerini doldurabilir bence gelecekte.Şimdi al hem Türk kontenjanında hemde ucuz.Riera'nın yedeği olsun kupa maçlarında falan şans ver beğenirsen As takıma yerleştirirsin.

Teşekkürler o adama bakacağım :) Kaleciden sıkıntı yok Muslera 7-8 sene taşır beni :) .. Ayhan'a teklif gelmiyor :lol:

Okan Salmaz onuda alabilirsin genç olarak 18 yaşında kanatta iyi yedek olabillir.

Adanasporda oynuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt