Galatasaray, Kompany'e Kancayı Taktı!


kompany-27-03.jpg


Galatasaray yönetimiyle bir araya gelen Hırvat hoca Igor Tudor, Manchester City'nin satmayı planladığı Belçikalı yıldız Kompany'nin kendilerine güç katacağını söyledi. Sarı-kırmızılılar, önümüzdeki günlerde harekete geçecek.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, verilen milli arada vaktinin büyük kısmını, yeni sezonda oluşturacağı kadroya harcıyor. Hırvat teknik adam, takımın zayıf halkası olan savunma bölgesi için büyük bir araştırmaya girdi. Tudor, Valencia'da kiralık olarak oynayan Manchester City'li stoper Mangala'dan sonra yine aynı kulüpte satılması gündemde olan Vincent Kompany için de oldukça istekli ve bunu da yapılan görüşmede yönetime iletti.

TAMAMEN İYİLEŞTİ

Kompany'nin 1.93'lük boyuyla takıma hava toplarında büyük katkı sağlayacağını düşünen Tudor, yönetime “Bizim için ilaç olur. Savunmaya güç katacak” ifadesini kullandı. İngilizlerin satmayı düşündüğü Belçikalı stoper, bu sezon yaşadığı sakatlıkların ardından 3 hafta önce tam anlamıyla iyileşti. Düşük bir bonservis bedeli önermeyi düşünen G.Saray yönetiminin önümüzdeki günlerde City'nin kapısını çalması bekleniyor.

AMK SPOR
 
He alır alır.Sanarsın ki iki sezondur adam maldini stam defans hattını oluşturdu da sonraki hedefinde kompany mangala var.Mangala yerine ancak gider florya önünde sucuk mangal yapar.Sonra uA ya haydi mangala gençler diye seslenir.Tek icraatı bu olur.
 
Mangala - Kompany' falan bu tarz transferlere girilmesinden ziyade ;

Domagoj Vida - Evgen Khacheridi tandemini tercih ederim.

Oyuncu profilleri , sakatlık durumları , maliyet hepsi göz önüne alınırsa.
 
Nereye alıyoruz yahu Kompany' yi.

Manchester City' de Zabaleta, Clichy ve Jesus Navas' ın sözleşmeleri bitiyormuş. Bu üç ihtiyarı alıp gelelim.

Yaya Toure' nin de bitiyormuş ama o bizi aşar :D
 
Üst Alt