Galatasaray Kulüp Üyesi Olmak İster miydiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kulüp Üyesi Olmak İster miydiniz?

Galatasaray Kulüp Üyesi Olmak İster Miydiniz?

• Evet

Kullanılan: 23 79.3%
  • Hayır

Kullanılan: 6 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    29
İnsanların kendilerini, tutmuş oldukları kulübe üye olmalarını layık görmemeleri çok garip. Kendinizi bu kadar küçük görmeyin

kulube uye olmanin lise ile alakasi yok ki lise elbette en kolay yolu ama liseye girmek kulube girmekten cok daha zordur
Ya Demirkol quote'u şu: "Galatasaray kongresi, IQ’su yüksek bir kongre. Sınavla giriyorsun. Bir yanlış yapma hakkın var. İkinci yanlışı yapan giremiyor. Benim oğlum giremedi... Kültür var Galatasaray’da. Galatasaray’da dokunulmaz kimse yoktur. Herkes herkese kafa göz dalabilir. Dursun Özbek koalisyon modeliyle hareket etti bu sene. Ortak akılla haraket etti."

Puşt herif bizi överken kaşla göz arası kendini de övmüş.

İsterim elbette. Fransız kültürünün olduğu her oluşumun içindeyim zaten, Galatasaray camiasının da içinde olmak isterdim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eskiden ben de kulübe üye olma kriterlerinin gevşetilmesi ve kolaylaştırılmasından yanaydım.

Ama artık kesinlikle karşıyım. Ne idüğü belirsiz kişileri kulübe sokmaya gerek yok.

Ama öte yandan da kulübün kasasına para girmesi için taraftarlara üyelik imkanı sunulabilir. Atıyorum x meblağ verirsen gümüş üye, y meblağ verirsen altın üye gibi. Galatasaray üyelik kartı altında bir şeyler yapılabilir. Sertifika verirsin, Galatasaeay şalı ve broşu verirsin üye olanlara. Aylık veya yıllık dergi gönderirsin evine vs. Bunlar kolayca yapılabilir şeyler. Ama bu üyelerin kongre üyeliği ile alakası olmayacak tabi.

Taraftar kart gibi bir şey olabilir mesela.

İstemem çünkü o donanıma sahip değilim.

Lise bizim en büyük güçlerimizden.

Ver parayı ol üye durumuna düşersek sonumuz diğer kulüpler gibi olur.

Ama başkanın da üye yapabildiği kişilerin kriterleri katı olmalı. Mustafa cengiz döneminde boş insanlar dolduruldu üyeliğe

Sanırım 10 yıl üstü üye olan 3 kişi yada 4 kişinin -tam hatırlamıyorum- kefil olmasıyla olabiliyordun.Yakın bir tanıdığım vardı o da Mehmet Cansun falan sayesinde üye olmuştu bana da dedi seni üye yapalım hallederiz diye eğer 2-3 seneye Türkiye'ye dönersem temelli kesin olmak isterdim.

Üst Alt