"Galatasaray, Lemina ile ilgileniyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray, Lemina ile ilgileniyor"

lemina.jpg

Juventus'un satış listesine koyduğu Mario Lemina ile Galatasaray'ın da ilgilendiği iddia edildi.

İtalyan devi Juventus, Gabonlu orta saha oyuncusu Mario Lemina’yı satmaya karar verildi.

Juventus’un Lemina için 20 milyon euro talep ettiği belirtilirken, Watford’un teklif yapmaya hazır olduğu Galatasaray’ın da futbolcuyla ilgilendiği kaydedildi.

Gamaspor

9.5 milyona aldiklari adami oynatmadan 20 milyona satarlarsa komisyon ve kara para aklama operasyonu dönüyordur. lemina 6-7den fazla etmez

wenger çok istiyor bu çoçuğu ancak teklif yapmadılar masadaki teklifler watford ve gs onlarda kiralık.

Juventus'ta gectigimiz sezon Lemina:

r2M1Lm.png

Adam 29 resmi macta oynamis ilk sezonunda. Tabiki aldigi paranin ustune satacaktir Juve, yasi da 23. Yapma Murat yapma.

13,6 mac oynamis toplam dakikalari hesaba katarsak. klasik yedek oyuncu. rincon mandragora asamoah sturaro gibi

bunlarin cogunu elden cikarmaya calisirlar diye düsünüyorum. bentancur geldi üstelik. her sene orta sahaya takviye yapiyor arkadaslar.

13,6 mac oynamis toplam dakikalari hesaba katarsak. klasik yedek oyuncu. rincon mandragora asamoah sturaro gibi

bunlarin cogunu elden cikarmaya calisirlar diye düsünüyorum. bentancur geldi üstelik. her sene orta sahaya takviye yapiyor arkadaslar.
Gerizekalı ilk 11 oynattığı adamı niye satsın Watforda yedek olacak tabi önünde ebesinin nikahı gibi adamlar var.

Buyuk takimlar bu yastaki oyunculari zararina gondermez eger aldiklarinda 8-9 milyon euro odemislerse. Cunku bugunku piyasada kolayca aldiklari paranin ustune satabilirler bunu. Eger Ingiltere veya Italya liginden talipleri varsa bonservis bedeli cift haneli rakami bulur. Ucuza kimse birakmaz eldeki genc oyuncusunu.

Üst Alt