galatasaray lisesine fenerbahçeli müdür atamak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
vahdettin engin galatasaray lisesi müdürü olarak atanmış. kendisi yakın zamanda fenerbahçe kongre üyeliğinden istifa etmiştir ama koyu fenerbahçelidir. kendisi bu durumda aynı zaman galatasaray spor kulübü yönetim kurulunun doğal üyesidir artık.

milli eğitim mi atıyor kulüp mü atıyor liseye müdürü
madde 15 – (1) liseyi, lise müdürü yönetir. lise müdürü, galatasaray üniversitesi rektörün önerisi üzerine bakanlıkça atanır. müdür, lisenin tarihî ve kültürel mirasını ve köklü eğitim geleneğini çağın gereklerine uygun olarak geleceğe taşımakla görevli olup okulun bütün işlerini mevzuatına uygun olarak yürütmeye yetkilidir.

madde 15 – (1) liseyi, lise müdürü yönetir. lise müdürü, galatasaray üniversitesi rektörün önerisi üzerine bakanlıkça atanır. müdür, lisenin tarihî ve kültürel mirasını ve köklü eğitim geleneğini çağın gereklerine uygun olarak geleceğe taşımakla görevli olup okulun bütün işlerini mevzuatına uygun olarak yürütmeye yetkilidir.
saçmalamışlar o zaman
üniversiteden önce nasıl atanıyordu acaba lise müdürü

bu adam şimdi istediği her yönetim toplantısına katılabilir, galatasaray lisesi müdürü galatasaray protokolünde 1. sırada.
yapacak bir şey yok mudur atanırken galatasaraylı olacak diye bir şey yok zaten soyut bir özellik gs li olmak fb li olmak bakanlık bunla mi uğraşacak zaten adam da katilmayabilir sanki yönetici oldu futbol şube ye ..

süleyman rodop: "sonunda bu da oldu...
galatasaray lisesi'ne fenerbahçeli müdür atanmış...
bu ne mi demek...
galatasaray lisesi müdürü aynı zamanda galatasaray yönetim kurulunun doğal üyesi."

Üst Alt