Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı Satışta


GS Store,28 Temmuz 2011 Perşembe günü oynanacak Galatasaray-Liverpool FC maçını hatırlayacağınız özel bir atkı tasarımı gerçekleştirdi.

bd0278fe.jpg

Galatasaray’ımızın ve Liverpool takımının logolarının yer aldığı bu atkı, yarından itibaren, Çadır GS STORE,Capitol GS STORE,Yenisahra GS STORE,Suadiye GS STORE,Profilo GS STORE,Metrocity GS STORE,212 AVM GS STORE,Starcity GS STORE,Florya GS STORE,Zeytinburnu GS STORE,İstanbul Forum GS STORE,Kozyatağı Carrefour GS STORE,Şirinevler GS STORE, Ümraniye GS STORE, Ankamall GS STORE, Pendik GS STORE, İzmit GS STORE , Nişantaşı GS STORE, Beyazıt GS STORE, Bakırköy GS STORE, Sirkeci GS STORE , TIR GS STORE mağazalarımız ve bugün itibariyle Galatasaray Spor Kulübü Resmi Alış Veriş Sitesi Sitesi - Gsstore.Org online satış sitemizde taraftarlarımızın beğenisine sunulacaktır.Galatasaray Pazarlama A.Ş.lpsal.jpg
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı SatıştaAlacağım ama neden bu kadar az şubede var? İnternetten almaya mı zorluyorlar?
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı Satıştalpsal.jpg
arkalı önlü yapmışlar. liverpooluda seven biri olarak kaçmaz bence :D
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı SatıştaLiverpool gibi tırt takımların atkısına verilmez o kadar para.
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı Satıştagüzel,alınır,süper laflarını bırakın.hadi pamuk eller cebe.uzaktan uzağa yok öyle.
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı SatıştaParaya kıyıp alcan GALATASARAY sevgisi sonuçta:yenieek::yenieek:
 
Cevap: Galatasaray – Liverpool FC Özel Atkısı SatıştaMüthiş,bayıldım! Hep böyle bir atkı düşünmüşümdür.Madem bulduk,alacağız 2 tane :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt