galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar

Doğrusunu söylemek gerekirse son fb maçını izleyecektim ama kadroyu görünce izlemedim nişanlımın yanına gittim.

Güzel bir yemek güzel bir film kayınbabamla saçmasapan muhabbet daha iyi geldi maç da aklımdaydı sürekli

tvyi açıp sağ üstten skora bakıyordum.

ne kadar sinir olsam da maçı izlemekten iyidir diye düşündüm.

Fenerbahçe maçından onceki 2 maci bu nedenle izlememistim mesela. Bende buyuk konusurdum eskiden de artik konuşmuyorum. Cok onemli maclarin pazarligini cok önceden yapıyorum zaten. Onun disinda onu kirmamak için mutlaka bundan sonra da izlemeyecegim maclar olucaktir. Ayrica olay sadece onu kirmamakta degil, bir cogunda da keyifle gidiyorum maci birakip.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GSSK ve bilimım spor klübü sağolsun jinefobik oldum

maç var gelemem dediğimde aldığım tepkiler sonucu artık hanımefendilerle tanışmaya bile çekiniyorum

Çeptalk

kendi düğün tarihimi 2008 de pazar günü bjk maçı var diye cumartesiye aldırmıştım..evli olduğum ilk akşam 4 lemiştij bjk yi:)

Alt tarafı 2 saat süren bir mac. Başka vakit mi yok, illa o saatte buluşmak istiyorsa zaten niyeti sorun cıkarmaktır. Cok özel durumlar haric tabi.

Üst Alt