galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar

Iyide maci sonrada izleyebilirsin :) Sar Lig TV'yi geriye aksam eve gidince izle cok zor bir sey sanki.

Boyle yapinca sinirlenmiyorsunda. Baktim mac cok zevksiz, skora bakip kapatiyorum.

377578_349952881772393_1961559982_n.jpg

haklısın arada bakıyorum zaten, izmirliyim buca, karşıyaka maçlarına denk gelince izlerim,onun dışında çekilecek yani yok tabiki

:encouragement: Bende Adana-Konyaliyim. Konya süperlige cikti artik darisi Adana Demirsporun basina,ama onlar agir mallik yapiyor onun icin biraz zor is. Bende Ads maclarina bakarim sadece ptt den.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Kız arkadaşım var evet seviyorum ancak birazda mantık benimkisi.

Sevgilim Galatasaray.. Evet sanırım Galatasaray için yine Galatasaray'ı ekebilirim problem değil.

Manyaklık lan bu kendimize eziyet valla sıyırıcaz az kaldı.

ben eşime maçın saatini ve tarihini söylerim.. o bilir ki benden o saatler arasında hiçbir şey talep edemez.. misafirliğe gidilmez.. kendine göre program yapar o saatlerde

Playoff zamanında 2 kez yaptım. 1.sinden pişman değilim ama 2.si baya kötüydü benim için. Keske maça gitseydim dedim yani. Berabere kalınan Trabzon maçıydı.

Üst Alt