galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray maçını izlemeyip sevgilisinin yanına giden taraftar

mütemadiyyen konusu açıldığında ; aklım erdiğinden beri 24-25 senedir Galatasaray vardı , sen 4-5 senedir varsın uzatırsan konuyu üzülürsün dediğim , karşı tarafın da anlayışlı olması sebebiyle sadece , ne Galatasaray'mış beaaağğ dediği durum.. kimse kusura bakmasın burdan da diyorum :)

İnsan sürekli Galatasaray maçını izlemekten sıkılır ya.Zaten futboldan soğuttular niyede sevgili iken kızı yalnız bırakıp maça gitmek benim gibi karakterli bi adama yakışmaz.:38573:

Ne yani yalan mı söyleyeyim kıza işim çıktı falan filan. Ne olursa olsun doğru konuşurum sadakat ve dürüstlük yolunda cesaret gösteririm.Dünyada hiçbir menfaat yalan konuşmaya değmez.:bid:
Kız gelmek isterse gideriz istemiyorsa saygı duyarım.:hat:

İnsan sürekli Galatasaray maçını izlemekten sıkılır ya.Zaten futboldan soğuttular niyede sevgili iken kızı yalnız bırakıp maça gitmek benim gibi karakterli bi adama yakışmaz.:38573:

Ne yani yalan mı söyleyeyim kıza işim çıktı falan filan. Ne olursa olsun doğru konuşurum sadakat ve dürüstlük yolunda cesaret gösteririm.Dünyada hiçbir menfaat yalan konuşmaya değmez.:bid:
Kız gelmek isterse gideriz istemiyorsa saygı duyarım.:hat:
Helal be ulan Erkut reis!

N5

Kızların birde trip atması yokmu.
"Galatasaray benden önemlimi niye böyle yapıyorsun bana değer vermiyorsun blablabla"

Sen kimsin ha sen kimsin bugün varsın yarın yoksun!!!
Sen yokken Galatasaray vardı!

Tabi böyle demiyoruz gençler.
Tatlı bir dille "aşkım maç dediğin iki saat sonra seni yemeğe götürcem bak söz"

Galatasaray kazanır keyifli bir yemeğe gidilir Galatasaray kaybeder "aşkım moralim çok bozuk yarın gidelim"

BlueTapa

Bırak gitmeyi Galatasaray'ımın maçı varken eşim salona girmek için benden izin ister hayatta rahatsız edilmek istemem ! Eşim her zaman der murat için önce Galatasaray ve aras [oğlumuz] sonra ben gelirim diye :)

Üst Alt