Galatasaray, Mangala ve Denayer'i Birlikte Alıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mangala ve Denayer'i Birlikte Alıyor!

Mangala'da Denayer'de hiç iyi defansçılar değil arkadaş

Ha Serdar Ahmet oynamış ha Mangala Denayer

Alacaksan Astori gibi Acerbi Abdenour gibi stoper alacaksın

irkcilik gibi alginlanmasin ama zenciden stoper olmaz arkadaslar

bize italyan lazim

NOT: zenci arkadaslarim var irkci degilim yani

İkisinden de birer tane lazım. Birinin pozisyon bilgisi, oyunu okuma kabiliyeti, doğru zamanda doğru karar verme, liderlik gibi zihinsel özelliklerinden, diğerinin de fiziksel özelliklerinden faydalanabilirsin.

Astori iyi oynuyormu. Oynuyorsa biz nasıl alacağız onu çözemiyorum������

Bu yıl pek parlak değildi galiba reis Astori bu Hugo filan yerine adam bakıyor sanırım Fiorentina

Ama kalitesiyle tecrübesiyle taa Mancini döneminden beri hep çok istemiştim Astori'yi

Astori-Khacheridi çok masraflı olmadan sapasağlam stoper hattı olabilir be reis ...

İkisinden de birer tane lazım. Birinin pozisyon bilgisi, oyunu okuma kabiliyeti, doğru zamanda doğru karar verme, liderlik gibi zihinsel özelliklerinden, diğerinin de fiziksel özelliklerinden faydalanabilirsin.

Irkcilik olarak algilama ama zencilerin zihinsel olarak sorunlari var
Stoper ozellikli adamin biraz beyne ihtiyaci var
Ama ne yazikki zenci arkadaslarimiz bu konuda cok kisitli

Akillanmayacaklar, senelerdir ayni seyleri yaziyoruz; bize tecrubeli ve defasi cekip cevirecek lider bir libero lazim, genc tecrubesiz biri degil. Ayrica Denayer'in takimi kume dusmedi mi? Bireysel hatalari dun gibi hatirimizda.

Bir de Mangalahaha yazmak geldi icimden. Orada kazandigi paradan haberi olan var mi? Sirf cebine giren para vergilerden sonra 4-5 milyon. Bu parayi veremeyiz bir, versek bile EPL'yi birakip bizim adi super lige gelmez iki.

Lider adam arayan gitsin fonteyi alsın. 5 senedir yazmaktan klavyem eskidi. yanına da epriyanuyu al yeter. denayer falan boş beleş adamlar.

Mangala ne tip bi oyuncu arkadaslar? Havadan, karadan, liderlik, oyun kurma, hiz, hirs noktalarini 10 uzerinden puanlayabilirmisiniz?

Arkadaşlar selam, bu konuyu son kez açıklığa kavuşturayım.

Haberler masabaşı, basının yönetimin konuştuğu girişimde bulunduğu oyuncular konusunda bir bilgisi yok, haber müdürlerini tanıdığım ve bizzat iş yaptığım için biliyorum nasıl çalıştıklarını orda.

Bunları her zamanki gibi oltaya gelip sonra üzülüyorsunuz veya sanki böyle bir girişim varmış da olamamış gibi yönetime kızıyorsunuz ondan yazıyorum üzülmeyin diye, isterseniz de üzülün paşa keyfiniz bilir.

Bu spor muhabirleri yöneticilerden kiminle görüşüldüğü vs bilgi alamadıkları için haberleri birşeyle doldurup satmak zorundalar. Yöneticilerin de işine geliyor. Transfer çalışmalarını daha rahat yaparken görüştükleri kulüp ve oyunculara da tek alternatif siz değilsiniz mesajı gidiyor.

Son kez söylüyorum, Mangala bonservisiyle satılacak. Kiralanma konusunda pazarlık yapmıyor kulübü.

Bony için durumu zaten Cenk Ergün açıklamıştı, o durum hala geçerli, ancak haberde bi hata yapmışlar Galatasaray küçük kızı şekerle kandırır gibi 2.5 milyon maaşla ikna edecek yazılmış, Bony zaten haftada 100bin sterlin kazanıyor be gülüm.

Denayer'in durumu şu an belli değil.

Gomis'i de bi Galatasaray'a bi Fener'e yazıyorlar ama sazan gibi hep aynı oltaya geliyorsunuz.

Zouma'yı zaten geçen geçmiştim, Fransa'ya gidecek, Valencia'nın teklifini reddetmiş Fransa'da oynamak için. Seneye dünya kupası var milli takıma çağrılmak istiyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, bu konuyu son kez açıklığa kavuşturayım.

Haberler masabaşı, basının yönetimin konuştuğu girişimde bulunduğu oyuncular konusunda bir bilgisi yok, haber müdürlerini tanıdığım ve bizzat iş yaptığım için biliyorum nasıl çalıştıklarını orda.

Bunları her zamanki gibi oltaya gelip sonra üzülüyorsunuz veya sanki böyle bir girişim varmış da olamamış gibi yönetime kızıyorsunuz ondan yazıyorum üzülmeyin diye, isterseniz de üzülün paşa keyfiniz bilir.

Bu spor muhabirleri yöneticilerden kiminle görüşüldüğü vs bilgi alamadıkları için haberleri birşeyle doldurup satmak zorundalar. Yöneticilerin de işine geliyor. Transfer çalışmalarını daha rahat yaparken görüştükleri kulüp ve oyunculara da tek alternatif siz değilsiniz mesajı gidiyor.

Son kez söylüyorum, Mangala bonservisiyle satılacak. Kiralanma konusunda pazarlık yapmıyor kulübü.

Bony için durumu zaten Cenk Ergün açıklamıştı, o durum hala geçerli, ancak haberde bi hata yapmışlar Galatasaray küçük kızı şekerle kandırır gibi 2.5 milyon maaşla ikna edecek yazılmış, Bony zaten haftada 100bin sterlin kazanıyor be gülüm.

Denayer'in durumu şu an belli değil.

Gomis'i de bi Galatasaray'a bi Fener'e yazıyorlar ama sazan gibi hep aynı oltaya geliyorsunuz.

Zouma'yı zaten geçen geçmiştim, Fransa'ya gidecek, Valencia'nın teklifini reddetmiş Fransa'da oynamak için. Seneye dünya kupası var milli takıma çağrılmak istiyor.

Dostum bu kadar yazmana gerek yoktu kaynak fanatik zaten... titi yi alıcaz biz..

Dostum bu kadar yazmana gerek yoktu kaynak fanatik zaten... titi yi alıcaz biz..

Kulüp güzel oyuncular için çalışıyor, inşallah olacak. Basın hep aynı kalıp isimleri döndürüyor haber alamadığı için. fanatik diil hurriyet milliyet de aynı kervanda, bazıları menajer kaynaklı haber vs.

Ama kulüp bazı güzel oyuncular için çalışıyor. Bu ismi geçenlerden 2 tanesi için de bilgi aldı kulüp, doğrusunu yaptı ısrarcı olmadı. Yazın çok pazarlık dönecek. Güzel şeyler olacak.

Üst Alt