Galatasaray, Manuel Fernandes’i Kadrosuna Katacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Manuel Fernandes’i Kadrosuna Katacak

Diagne gönderilirse Fernandes gelecek

1567323782086.png

Falcao transferiyle yabancı oyuncu kontenjanı dolan Galatasaray, Mbaye Diagne’yi elden çıkarabilirse, eski Beşiktaşlı Manuel Fernandes’i kadrosuna katacak.

İtalya 1. Ligi’nde mücadele eden Verona , Lecce, Diagne’yi kiralık olarak renklerine bağlamak için görüşmelere başladı. İki takımdan biri Diagne için talep edilen 3 milyon Euro kiralama bedelini kabul ederse, Senegalli golcü İtalya’nın yolunu tutacak. Rus Spartak Moskova’nın da bonservisiyle satın almak istediği Diagne gönderildiği taktirde hem yabancı kontenjanında bir kişilik yer açılacak hem de transferde artı bakiyeye geçilecek. Bu durumda bonservisi elinde olan Fernandes alınacak.

hurriyet

Ben Arfa gelse keske Belhanda nin yerine.. ama bana kalirsa orta saha yerine savunma hattina oyuncu lazim.. Cacares gibi

Çok faydalı olur . Geçen sene üst düzeydi bizim maçlarda . Belhanda'nın da Seri'nin de performansını üste çekebilir aynı zamanda gol ihtiyacı olan maçlarda al ikinci yarı şov yapsın . 1+1 çok maaş vermeden leziz olur .

Yahu şu adamın nesini beğeniyorsunuz gerçekten merak ediyorum

Pres desen yok, top ayağına gelecek de oynayacak işte

O da rakip izin verirse

Daha genç halini Bjk'de bile beğenmemiştim şimdi 32 yaşında bize istiyorlar

Fazla iş yapacağını düşünmüyorum. Yabancı kontenjanı için 1 yer kalmışken başka isim düşünülmeli.

Üst Alt