Galatasaray, Marçal'ın Peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Marçal'ın Peşinde

qGyMV5.jpg

Defans hattını Brezilyalılardan oluşturan Galatasaray yeni sezon için Olympique Lyon'da forma giyen Marçal ile görüşmelere başladı.

Yeni sezon için arayışlara başlayan G.Saray yönetimi savunmaya takviye yapmak için ilk adayını belirledi. Sarı kırmızı ekibin görüşmelerde büyük mesafe katettiği öğrenildi.

SÜPER LİG TECRÜBESİ VAR

2015/16 sezonunda Gaziantepspor'da kiralık olarak forma giyen Brezilyalı Marçal, 4.5 milyon Euro karşılığında Benfica'dan Olympique Lyon'a transfer olmuştu.

Bu sezon Lyon formasıyla 24 maça çıkan Marçal, gol atma başarısı gözteremezken 3 asistlik performans sergiledi.

Ligimizden kaliteli oyuncular cikiyor Bunu inkar etmemek lazim

Sol bek olarak watford da oynayan zeegelaar aklima geldi,elazigspor da oynamisti

Duyan da Antep scout ekibi buldu da sonra disariya sattilar sanar.

Herif alt tarafi bir sene kiralik oynamis burada. Türkiye cikisli bir oyuncu degil.

Ndiaye gibi bunu da 10 milyona alıp 5 milyon yıllık verelim. Sonra da bizden daha keriz kılap buluncaya kadar hiçbir halta yaramayan bu sözde futbolcuyu diğerine kektirelim. Veya fiko gibi kara para aklama da kullanalım. O da iyi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahhshahhahshsh bana futbol cahili diyen.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan sen sanki tanıyon herifi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Duyan da Antep scout ekibi buldu da sonra disariya sattilar sanar.

Herif alt tarafi bir sene kiralik oynamis burada. Türkiye cikisli bir oyuncu degil.

Bakambu bu algıyı yıktı geçti diye sanıyordum

Ndiaye'nin Galatasaray tarihinde rekor bir ücretle satilmasi bazilarini üzmüs

Normal karsilamak lazim,yanildim dememek icin 40 takla atiliyor gördügüm kadariyla

Ligimizi hafife almayin,eski Türkiye ligi yok artik ligimiz takip ediliyor satilan oyuncular ortada

Bruma,ndiaye,bakambu,cenk,cengiz,caglar son 2 yilda yüksek ücretlerle satilan oyuncular,bu böyle devam edecek

Üst Alt