Galatasaray Marcao'nun Bonservisini Belirledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Marcao'nun Bonservisini Belirledi

Valla Marcao ciddi özellikleri bulunan bir adam ama ikamesi hiçbir şekilde mümkün değil denebilecek kalibrede de bir oyuncu değil diye düşünüyorum. Sonuçta takım takım olunca Luyindama gibi son yılların en potansiyelli stoperinin yerini bile Donk'la filan idare edebiliyorsun işte. Şu an takımda Muslera hariç bizim için vazgeçilmez bir adam olduğuna inanmıyorum, o yüzden Marcao'ya 20 ya da 12-15 ve sonraki satıştan pay gibi bir teklif gelirse değerlendirilmesini umuyorum. Yıllarca böyle ederi gelindiğinde satılmayan büyük potansiyellerin sonra kulübe nasıl ayak bağı olduğu malumumuz.

Kalmalı bence.Lemina ve Onyekuru ikilisini bi sene daha kiralayıp önümüzdeki sene o ikilisine yatırım yapmalıyız.Marcao-Luyindama genç ve önü açık oyuncular.Böyle adamları bulmuşken yerini birini bulmadan satmak salaklık olur.Yerine daha ucuz ve genç bulabilirsek aynı performansı verebilecek o şekilde satış olabilir ancak.

Yazın aldığı kilolardan dolayı ilk devre kötüydü bayağı. Ama şu an toparlamış durumda. Ayağı düzgün bir sol stoper bulmak da kolay değil. Formda olduğunda da gerçekten çok iyi bir savunmacı Marcao. Yaşı henüz 23 olduğundan hatalar da yapıyor tabii. Ama kesinlikle 8 milyona falan elden çıkarılacak bir stoper değil. Aptallık olur o. 15'den aşağı verilmez bu piyasada.

Zaten ayrıca satılacak Belhanda, Babel, Diagne falan dururken Marcao niye satılıyor? Önce çöpleri satsınlar.

ffp'yi düşünürsek yegane transfer kaynağımız marcao. luyindama sakatlanmasa onu değerlendirebilirdik ama bu sene devre dışı kaldı.

10+ bir teklif gelirse değerlendirmemek yanlış olur.

34. haftada antalya maçının son düdüğü çaldığında şu anda ilk 11 oynayan lemina, seri, donk, mariano ve onyekuru gidiyor. boşlukları doldurmak için bütçe oluşturmak şart.

Cok iyi stoper degil ama en cok aranan oyuncu da ayni zamanda. Solak + oyun kurucu. Oyun kitleniyor ve marcao devreye giriyor. O yüzden değerli.

Üst Alt