Galatasaray, Mehmet Ekici'yi İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mehmet Ekici'yi İstiyor!

mehmetov.jpg

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Mehmet Ekici için devreye girdi.

G.Saray Kulübü menajerlerin önerisine yeşil ışık yakıp Mehmet Ekici ile temas kurmalarını istedi. Galatasaray, yıldız futbolcuya takasta Trabzon'a vermek istediği Chedjou'nun yıllık ücretini teklif etti. Yani Galatasaray, Ekici'ye yıllık 2.2 milyon euro teklif etti.

Chedjou - Mehmet Ekici takasına Trabzonspor yönetimi " Oyuncu ile anlaşın, yeter" diyerek kabul etti.

Trabzonspor onay verse de Mehmet Ekici, Galatasaray'a 'evet' demedi. "Fenerbahçe'den başka takıma gitmem" diyen Mehmet Ekici, bu tavrını yine sürdürdü.

Bu arada transfer kulislerinde Mehmet Ekici'nin, Fenerbahçe kulübüne imza attığı iddia edildi.

BipSpor

Abi etmeyin eylemeyin. Ekici gercekten Selçukla kıyaslanamayacak kadar iyi bir orta saha. Ben şahsen parçalı altında Selçuk gibi birini görmektense Ekiciyi görmeyi yeğlerim. Yine de benim fikrim.

son 2 senedir tsde kötü 1 performans gösteriyor

ayrıca selçuk tsden bize geldiğinde baya katkı sağlayan 1 adamdı tsde

ekici sadece ilk sezon iyiydi

Forumca begenilmedigine gore ben isterim, Selcukdan cok is yapar :asd:

Ama ben yinede Ofori diyorum :hat:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi etmeyin eylemeyin. Ekici gercekten Selçukla kıyaslanamayacak kadar iyi bir orta saha. Ben şahsen parçalı altında Selçuk gibi birini görmektense Ekiciyi görmeyi yeğlerim. Yine de benim fikrim.

Şimdi gelirse yaşı gereği yine Selçuk'tan iyi performans gösterir tamam ama 1 sezon sonra yine Selçuk olma yoluna girecek onun da yaşı ilerlediği için, tıpatıp Selçuk'un kopyası olacak birkaç sene içinde. O nedenle ben de 2. bir Selçuk'u kaldıramam.

Üst Alt