Galatasaray Melo Takası için Yuto Nagatomo'ya Onay Verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Melo Takası için Yuto Nagatomo'ya Onay Verdi

Inter'i takip etmiyorum da Sabri'den kotu mudur bu adam?Hem belki seneye Japonya-Cin turnesi falan yapariz.Reklam yuzumuz olur.

Doğrudur umarım. Nagatomo'nun nesini beğenmiyorsunuz Allah aşkına? Her iki kanatta da oynayabilen, özellikle ofansif katkısı hem Telles'ten, hem de Sabri'den daha fazla olabilecek bir oyuncu. Yaşı da 28.

Ya ben biktim artik devsirme topculardan. Alcaksak adam gibi sagbek alalim.

Sol bekten (kanattan) devsirme sag bek istemiyorum ben.

Nagatomo direkt katkı verebilir...Meunir ancak 2ay sonra verimli olur. O "+' var Japonun.

Lakin bence Meunir daha iyi bir Seçim olur ve beklenmeye değer.

Melo'nun gitmek için her şeyi yapması bu konuda elimizi kolumuzu bağlıyor.

İnter o yüzden bu kadar rahat davranıyor

Her gitmek isteyen oyuncu bedavaya gitsin o zaman anasını satayım

Tamam sevdik ettik ama melo'nun yaptığı da karaktersizlik yani

Keşke düzgün bir oyuncuyla takas yada takas + para anlaşması yapabilsek inter ile

Nagatomo gelirse Sabri'yi ararız :D Böyle takas yapılmaz ,gerçek dışı haberdir , Sabah A Spor falan görünce rahatlıyor insan her ne kadar bu yönetim bizi paranoyak yapsa da :)

Her türlü Sabri'den iyidir, ama iki ayaklı ve her iki bekte de oynayabilen bir oyuncuya başka klüplerin talip olmaması kafa karıştırıyor.

Ya kaç para verilecek bu herife? Herhalde en az 3 sene de sözleşme yapılacaktır, 3 sene maaş ödeyeceğiz ne idüğü berlisiz bir topçuya.

Takımda zaten 2 tane fena olmayan sol bek var. Neden alıyoruz bu adamı kardeşim biz? Bize gerçek sağ bek lazım, üç kuruşluk devşirmelerle bir yere varamayız.

Üst Alt