Galatasaray, Mert Günok ile Anlaşmaya Çok Yakın! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mert Günok ile Anlaşmaya Çok Yakın!

Adamlar yerli kaleci konusunda (altyapida tek o konuda)bize gore daha etkin yetiştirme yaptiklari icin olabilir mi,mecbur yerli olacak birde Eray varken Mert e kazma dememek.lazim ek.olarak fenere para kazandirmadan gitti diye biliyorum aralari da bozuk daha guzel iste

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muslera 13-14 sezonunda birkaç maç kaçırdı diye Sinan ve Cenk'e bir sürü para verdik.Şimdi buna da vereceğiz.Bence yedek kaleciye gerek yok Eray oynasın sözleşmesi bitene kadar.

Acikcasi fb kaleci konusunda acik ara onde , schumaer ve enginden basla , rustu , volkan , s kulbilge ..

ama transfer ama iclerinden , bir sekilde kaleyi guvenli ellere teslim ediyorlar

bizde de tafi , mondi ve muslera donemlerinde iyilerdi , mondiyi biraz ayiriyorum , enerjisi cok iyiydi ama kaleciligi o derece harika degildi , onun doneminde genelde ofansifligimizle galip geliyorduk

bjk kaleci konusunda acik ara en looserdir mesela

sinan bolat , cenk , ufuk aykut ikilisi , zapata , leo franco

bu tip adamlar yuzunden cok zarar gorduk , unuttuklarim da vardir

musleraya o yuzden cok bagliyiz , aslinda onunde oynayan herkes degisti , defansla uyumunu filan gectim , muslerayi satmak bir bilinmeze yolculuk olur

Cenk üstüne gelen topu çıkaramıyor. O değilde bu cenk nasıl ispanya ya gitti halen hayretler içerisindeyim. Malaga çok sıcak bir bölge. Belki güneş çarpmış adamların başına

Cenk ile semih transferleri alan klupler acisindan tamamen zar atma transferleri , bizler gibi onlar da yapiyor bunlari

semih goruntude ortalama cabuklukta , kalipli , ust duzey klupte senelerce oynamis , hala yasi fazla olmayan bir oyuncu

stoper olmak icin her ozelligi var , yabanci bir klubun 2 milyon euro icin bu riske girmesi cok normal

biz de city nin aguerosunu , joe hart ini almiyoruz , adamlarin alip , zamanla degeri dusen , istifade etmekten uzaklastiklari adamlari aliyoruz

bizim semih icin dusundugumuzu onlar da fernando icin dusunuyorlar ki satiyorlar, yonsa city faydalanacagini bilse kalkip bizden alacagi tek haneli bonservise mi ihtiyaci var

ayni mantik

Acikcasi fb kaleci konusunda acik ara onde , schumaer ve enginden basla , rustu , volkan , s kulbilge ..

ama transfer ama iclerinden , bir sekilde kaleyi guvenli ellere teslim ediyorlar

bizde de tafi , mondi ve muslera donemlerinde iyilerdi , mondiyi biraz ayiriyorum , enerjisi cok iyiydi ama kaleciligi o derece harika degildi , onun doneminde genelde ofansifligimizle galip geliyorduk

bjk kaleci konusunda acik ara en looserdir mesela

sinan bolat , cenk , ufuk aykut ikilisi , zapata , leo franco

bu tip adamlar yuzunden cok zarar gorduk , unuttuklarim da vardir

musleraya o yuzden cok bagliyiz , aslinda onunde oynayan herkes degisti , defansla uyumunu filan gectim , muslerayi satmak bir bilinmeze yolculuk olur

Simovic'i unutmussun, yakismadi :red:

Fener kaleci konusunda acik ara önde diyor Serdar Kulbilge denen kazmayi veriyor örnek olarak. Hey Allahim tineri fazla kacirdin yine herhalde.

Volkanin hegemonyasi olmasa o donem recep ve serdar vardi , serdar , volkandan da recepten de sonra gelen mertten de iyi kalecilik yetenegine sahipti

fb taraftarlarinin volkanin daglara taslara yaptigi donemde kaleyi devradan serdara teslim edilmis olmasina buyuk teveccuhleri olmustu ama volkan iyilesir iyilesmez aziz effectle geri donmustu

fb nin en flas zamanlariydi goze batmadi ama o ciban hatirlarsaniz antalya deplasmanlarinda volkan-jole muhabbeti ile patlamisti

Serdar Kulbilge gördügüm en mal yerli kalecilerden birisi, bu adami övmek icin ya gerizekali olmak lazim ya da insanin futbol ile uzaktan yakindan alakasi olmamasi lazim.

Iki secenekten hangisini kendine daha iyi yakistiriyorsan onu secebilirsin.

Üst Alt