Galatasaray Mitroglou'ya Talip Buldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kostas-mitroglou-edin-cocalic-galatasaray-akhisarspor-2242019_1r3ottjso5bfi114e431af9oxj.jpg

Galatasaray'da kiralık forma giyse de maliyeti nedeniyle gönderilemeyen Mitroglou'na ciddi talip çıktı.​
Geçtiğimiz sezonun devre arasında Marsilya'dan kiralanan Kostas Mitroglou, sarı kırmızılı forma altında bekleneni veremedi. Her ne kadar Galatasaray yönetimi Yunan golcüyü gönderip maaş yükünden kurtulmak istese de ciddi talipler bulmakta zorlanmıştı.​
Fanatik Gazetesinden Hakan Ateşler'in haberine göre; Nantes, Mitroglou'nun maaşının tamamını, yani 2,7 milyon euroyu ödemeyi kabul ettiği öğrenildi.​
Daha önce golcü oyuncuyla Lecce ve Getafe de ilgilense de maaşının tamamıı ödemeyi kabul etmemişlerdi.​

Dünya’da hiç bir kulüp,bu bidon gibi ahı gitmiş vahı kalmış birine talip olamaz ve para veremez.
Biz nasıl bununla devre arasında eşek yükü ile para verip sözleşme imzaladık?Hala aklım almıyor.

Mitroglou'ya çok uzun süre saygı ve inanç duydum ama bu yaz kampındaki gamsızlığıyla benim ümitlerimi de tüketti. Bir şekilde kendisinden kurtulup Sighortsson kadar cünup olmayan oyunu bilen, çalışkan, kazanmaya aç İskandinav bir pivot santrafor yedeği getirmeliyiz. Tarih de gösteriyor ki Afrikalılar santrafor pozisyonunda genelde patlak çıkıyorlar, Güney Amerikalıların geneli eski tip kale ağzı golcüsü oluyor. İzlanda-İsveç-Norveç'ten futbolu bilen, fundemental'i kuvvetli bir santrafor bize şart oldu. Mitroglou'da o oyun aklı olsa da fizik olarak bitik artıık.

Dünya’da hiç bir kulüp,bu bidon gibi ahı gitmiş vahı kalmış birine talip olamaz ve para veremez.
Biz nasıl bununla devre arasında eşek yükü ile para verip sözleşme imzaladık?Hala aklım almıyor.
Terim isim marka hastası olduğu, dünya futbolunu takıp etmediği ve 31 ocaka kaldığımız için. Biraz takip eden adam Marsilyada bitik olduğunu bilir. Gelirken de umidim yoktu

Sanmıyorum nantes uyanık bir klub öyle yüksek bir maaşı zor verirler. Hemde Mitroglou Fransa da Guiza gibi görülen bir topçu şu aralar.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Sanmıyorum nantes uyanık bir klub öyle yüksek bir maaşı zor verirler. Hemde Mitroglou Fransa da Guiza gibi görülen bir topçu şu aralar.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk
Belki bir yıl toplam (vergi dahil) 1m euro vermeyi kabul edebilirler yedek santrfor için.

Maaşının tamamını biz öderiz Nantes bize 1m kiralama bedeli öder. Vergi farkını ödememek için.

Üst Alt