Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !


Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Bence tek forvet oynayan bir takım için 4. forvet lükse kaçar.

Ya 3 forvetinden birini göndereceksin ki bu 2 forvetin sene başında alınmasından dolayı yüksek ihtimalle Baros olur,

ya da 3ünü de takımda tutup yeni bir forvet alacaksın ve her maç çift forvet oynayacaksın.Ama bizim gol pozisyonu konusundaki üretken olmayışımızın sebebini forvete bağlamak yanlış olur.

Kanat oyuncularımız, bekler de dahil olmak üzere iyi değil.

Alınabiliyorsa 1 tane sağ, 1 tane sol açık, 1 tane sağ, 1 tane sol bek. 4 futbolcu lazım.Eboue ve Sabri varken 3.Sag bek abartili olur..
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !İmparatorun bazı konulardaki ısrarını anlamıyorum mesela Kazım.Oyuna katkısı o kadar az ki.Oraya Mertanı koysak daha mı kötü oynar veya Mertanın oynaması için Kazımın da mı sakatlanması lazım
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Arkadaslar sorunun cozumunun cok zor olmadigina katiliyorum. Ancak Sol bek icin su asamada para harcanmamali. Balta BJK macinda da fena oynamadi kaldi ki arkasinda caglar var. Eger yabanci futbolcu transfer edeceksen bu haklarimizi kanatlar icin kullanmaliyiz. Alacagimiz oyuncularda, kuvvetli, press yapabilen ve iyi sut atabilen oyuncular olmali.
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !bu kadroyla üretken olmak zor. İki çok iyi kanat oyuncusu ( ileri üçlü şeklinde oynayacaksak şayet '' kanat forvet )şiddetle lazım. Mevcut kadroyla hücümda ancak belli organizasyon/kombinasyon ile gol bulabiliriz. savunma arkasına toplar, duran toplar, uzaktan şutlar vb...fakat bu kadro ile güç dengesi bizimle aynı olan rakiplere karşı, oyunu rakip yarı alana yıkamayız, rakibimizi ezerek yenemeyiz.sıradan takımlara bile zorlanırız.
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Sağ açıkta Kazım varsa biraz zor üretken oluruz.Şu adamı 11 den çıkarmak lazım artık.
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !hızlı futbol hücumda sürekli yer değiştiren ve iyi anlaşan oyuncular. rakibe düşünme fırsatı vermeden çalım atmaya kalkmadan hızlı düşünüp alan değiştirerek seri paslarla bütünleşmiş bir oyun. işte galatasarayı birgün böyle görmek isterim
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Süratli dikine oynayan kanat oyunculari olursa olur.Takım o zaman maç kaybetmez.
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !sadece kazım ve riera yerine iki tane adam gibi süratli kanat oyuncusu alınırsa, mevcut kadronun oyununda %80 oranında ilerleme olur..
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !angel_wings_pictures_62009a.png
+brain.png
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Eboue-Riera-Baros kesinlikle gitmeli.Çok iyi bir forvet ve sol açık alınarak vites yükseltilir.Hamit / Alper ve Olcan alınmalı
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !MusleraEboue Semih Ujfalusi HakanEngin Melo SelçukSuarez Sercan Podolskiİşte Galatasaray böyle üretken olur.
 
Cevap: Galatasaray nasıl üretken olur? Çözüm Kaf Dağı'nın arkasında değil !Devre arasına kadar Melo 10 numara oynamalı. Devre arasında ilk önce klass bi 10 numara alınmalı.
 
Üst Alt