Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası!

1539042031858.png

Sezon başında forvet transferi yapamayan ve şu ana dek büyük bir golcü problemi yaşayan Galatasaray, ara transfer dönemi için aradığı ismi buldu.
Eren Derdiyok'un sakatlığı nedeniyle Porto ve Antalyaspor maçlarında büyük zorluk yaşayan Galatasaray'da Fatih Terim, Antalya deplasmanında Ryan Donk ve Maicon'u forvet oynatarak farklı bir yöntemle üç puana ulaşmıştı.
Akşam'da yer alan habere göre, santrfor transferi için erkenden çalışmalara başlayan Galatasaray, Everton'da forma şansı bulmakta zorlanan Oumar Niasse için İngiliz kulübüyle anlaşmaya vardı. Senegalli golcüyü kiralık olarak renklerine bağlayacak olan Galatasaray, oyuncunun mukavelesine satın alma opsiyonu eklemek istiyor. Everton'ın 10 milyon euro'luk satın alma opsiyonu istediği iddia edilirken Galatasaray'ın rakamı 5 milyon euro'ya çekmek istediği konuşuluyor.

Galatasaray transfer haberleri: Galatasaray, Oumar Niasse'yi kiralıyor | Goal.com

Bence iyi bir forvet üstelik EPL 'den geliyor adam 2.5 - 3 senelik EPL düzeyinde fizik / kondisyonuyla gelecek Akhisar da oynayan Oumar Niasse değil artık o

+ Olarak hızıyla, ani patlamalarıyla Ndiaye-Rodrigues-Onyekuru gibi adamlarla oluşan hücum hattımıza cuk diye oturur diye düşünüyorum ...

Bu herif de hic icime sinmiyor ama sinanla erenle oynuyorken yine de ku aguero etkisi yapar!

Santraforsuz GS olarak hic birine itiraz edecek halimiz kalmadi cok sukur beceriksizler yuzunden!

Çok iş yapar tam Terimin istediği sevdiği oyuncu tipi, hızlı oyuncuları sever hocam. Umarım gelir umarım yaptıklarının hatanın farkında olup şimdiden çalışmalara başlamışlardir.

Eren Derdiyok'un sakatlığı nedeniyle Porto ve Antalyaspor maçlarında büyük zorluk yaşayan Galatasaray'da Fatih Terim, Antalya deplasmanında Ryan Donk ve Maicon'u forvet oynatarak farklı bir yöntemle üç puana ulaşmıştı.

Ben buna takıldım. Sanki Eren varken sıkıntı yaşanmıyordu! Adamlar Eren'e anlam yüklemiş. Eren kadroda olsaydı Terim Donk'u forvet oynatmaz Eren de o golü atamazdı. Yokluğu kar oldu adamın.

kış mevsiminde fazla düğün olmaz. (öyle umuyorum) Bizimkilerin transfere ayıracak vakti kalır.

devre arası kesin bi santrafor getirirler diyebilen varmı? Ben güvenemiyorum doğrusu! Taraftarın güvenini sarstılar.

ben niasse ye fitim. birde cahill kiralanırsa yada o ayarda lider bir stoper, işte o zaman yaslanın arkanıza rahat rahat izleyin maçları

Sene başından sonuna oynarsa 15-16 gol atar Niasse.

Seneye Eren gider as forveti alırız. Niasse de bonservisi ile alınır.

Niasse+Cahill şampiyonluk getirir.

Bursa da sakho yu da istemediniz az maliyetle neler yapıyor ümit özat kırk yılın başı doğru laf etti taraftarın her dediğini yaparsan yanında 1 paket te sigara ister diye niasse kiralık gelirse yanında bir tane daha forvet alabilirler maicon ve belhanda satılırsa

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt