Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Niasse İçin Everton ile Anlaşmaya Vardı İddiası!

Terim hiç bir zaman hamza gibi vasat sevici olmadı.

Kulüp taraftara rezil olmamak için bastırdı aldı Emre'yi sonra da işleri berbat etti , her konuşmada sayısal eksiklik var , rakipler bizden rahat durumda deiyen adamın forvet istemediğini söylemek garip biraz.

Maicon ve Feghouli gider yerine Niasse ve Stoper gelirse gayet iyi olur bence

Muslera
Mariano-Transfer-Serdar-Nagatomo
Ndiaye-Fernando
Rodrigues-Emre-Onyekuru
Niasse

Kono sorunlu bir adam 7-8’e alsan en fazla 1-2 fazlasına o da belki elinden çıkartırsın. Sergen tarzı biri. Yeteneği kadar asla oynayamadı. Gelse bence Belhanda gibi olurdu.

Kalinic Milan etiketi ile piyasa yaptı ama çok da üst düzey bir adam değil o da. Bize gelse yine öyle 15-20’ye satacağının garantisini veremezsin. Ama fayda sağlardı saha içinde o çok net.

hiçbir topçu belhanda gibi olamaz.

kalinic bizde leblebi gibi gol atardı boşta olduğu için iyi paraya satardık diyorum yoksa para verip alarak değil.

Hep aynı laflar.

Yönetimlerin beceriksizliğini taraftara yıkın. Yönetim o zamanlar Niasse yi almayı becerseydi alırdı zaten taraftarı falan da dinlemezdi.

Taraftarın tepkisinden korkan adam son gün Melo yu satmaz veya o kadar tepkilere rağmen Sabri ile sözleşme falan yenilemez veya Jem'i almaz geçin bu işleri. Kendi kendinize birşeyler uyduruyorsunuz sonra da buna inanıp kendinizi kaptırıyorsunuz.

sent via GSC

Can kusura bakma ama suçladığın şeyin aynısını sen yapıyorsun.

Kafanda şu kötü bu iyi diye kurup ona göre diğerine ‘çöp’ muamelesi yapmak bir şey kazandırmaz. Hamza’nın hocalık yeteneği bize yeter mi ayrı konu ama ona yapılan eleştirinin Dursun denen kımıl zararlısından daha fazla oluşu (o dönem için) kanıma dokunuyor.

Yönetimlerin çapı düşükse şirin gözükmek için taraftara oynar ki Dursun kadar bu konuda rezili Ender bulunurdu tarihimizde. Melo, Telles , Hamza derken daha seçilir seçilmez nefretin büyüğünü kazanmış adamdı.

Hamza ve Burak’ı sırf kendi totosunu kurtarmak için kurban ederek gönderdi. ( gönderme şeklini diyorum performans kısmı ayrı konu)

Cüneyt’i 1 ay olmadan servis ettirip Maxi-Sabri üstünden yedi.

Bu adam 2 sene taraftar gazı almak dışında ne yaptı da taraftar tepkisinden korkmuyor diyelim. Tarihin gördüğü en üçkağıtçı Galatasaray başkanıdır. Her kararı rezalet bir adam.

Terim hiç bir zaman hamza gibi vasat sevici olmadı.

Kulüp taraftara rezil olmamak için bastırdı aldı Emre'yi sonra da işleri berbat etti , her konuşmada sayısal eksiklik var , rakipler bizden rahat durumda deiyen adamın forvet istemediğini söylemek garip biraz.

Forvet istemedigini soylemedim ama terim su an yonetici gibi , tum mali durumlara hakim , hatta bir basin toplantisinda 400 binimiz kaldi o da omere mealinde bir seyler konusmustu

Yani emre alinirken forvetin imkansizlastigini o da biliyordu , eger tercihi oncelikle forvet olsaydi , Gs de kimse "terim sen bir dur.." diyip bu gorusunu ezerek emreyi alamaz

Su an takim kadar kulubu de yonetiyor terim ve yonetimle de gayet uyum icerisinde

Forvet istemedigini soylemedim ama terim su an yonetici gibi , tum mali durumlara hakim , hatta bir basin toplantisinda 400 binimiz kaldi o da omere mealinde bir seyler konusmustu

Yani emre alinirken forvetin imkansizlastigini o da biliyordu , eger tercihi oncelikle forvet olsaydi , Gs de kimse "terim sen bir dur.." diyip bu gorusunu ezerek emreyi alamaz

Su an takim kadar kulubu de yonetiyor terim ve yonetimle de gayet uyum icerisinde

Bunlar farazi ama bilmiyoruz içeriyi.

hadi öyle diyelim Emre'yi aldıktan 1 hafta sonra Gomis'i sattık ona ne diyorsun para kalmadı ise biz nasıl aldık Emre'yi , adamlar belki almayacaktı Gomis'i ya da Maicon gibi son dakika da sorun çıksa ne olacaktı yanlış yaptık mı diyeceklerdi.

En acisi , belhandaya 8-9 bonservis , feghouliye 4,35 senelik odeyip forvet almaya para kalmamis olmasi

Gelecegi ipotek tam buna uygun tabir sanirim

Bunlar farazi ama bilmiyoruz içeriyi.

hadi öyle diyelim Emre'yi aldıktan 1 hafta sonra Gomis'i sattık ona ne diyorsun para kalmadı ise biz nasıl aldık Emre'yi , adamlar belki almayacaktı Gomis'i ya da Maicon gibi son dakika da sorun çıksa ne olacaktı yanlış yaptık mı diyeceklerdi.

Gomis in anlasmasinin daha once yapildigi ama forvet sikintisi oldugu icin basina daha gec aksettirildigi ortada

Gelsin isterim. Gerçi kim gelse yok diyecek durumda değiliz. Kazasız belasız biteydi hele şu forvetsiz ilk yarı.

En acisi , belhandaya 8-9 bonservis , feghouliye 4,35 senelik odeyip forvet almaya para kalmamis olmasi

Gelecegi ipotek tam buna uygun tabir sanirim
Galatasaray emin ellerde diyen selami bey aklıma geldi
eey3Px.png

Dursuna o donem ufak tefek maddi elestirilerde bulunanlar oldu haklarini yemeyim . Ama buyuk cogunluk muthis kadro kurdu diye yagladi balladi

Bana da muhasebeci misin dediler durdular

Simdi ise 100-200 bin eurolari dusunur olduk . Cunku kasa tam takir

Peki o muthis kadrodan hangileri su an ne durumda ? Gomis gitti , belhanda icin ne dusunuyorsunuz ? Feghouli lig baslayali sahaya cikmadi neredeyse , mariano yerine linnes oynasin diyenler tonla , fernando dinlensin sakatliktan sonra bitti deniyor , maicon satilsin da gelen parayla adam alinsin ..

Yani iclerinde daha 2 inci senelerinde tartismasiz 11 oyuncusu olan yok

Bu adamlar icin verilen para ise hala aci aci cikiyor her sene cepten

Hamza ve terim gibiler zaman zaman vasat ya da yerli sevicilikten degil , bilakis kulupleri de dusunduklerinden boyle davraniyorlar

Bu islerin bir maliyeti var . Mesela terim uzun sure td lik ve hatta sonra cekedi giymeyi planlarken , mutlaka maddi durumlari da goz onunde bulunduruyordur , yapmalidir da

O yuzden hemen hic bir konuda yonetimi zorlamadigina eminim . Uyumlu calisiyorlar cunku kurusun hesabi yapiliyor

Emre transferi yerine forvet istese idi yonetim asla fiyat arttirip almazdi emreyi , demek ki terim orada cok bastirdi

Yav hadi terimi anladık hamza neyi kulübü düşünmüş. Kulübü düşünen adam gidip 50 bin euroya oynayan jemi aldırıp o kadar para verdirmez. Hele orta sahanın lideri meloyu sattırmaz.

Yav hadi terimi anladık hamza neyi kulübü düşünmüş. Kulübü düşünen adam gidip 50 bin euroya oynayan jemi aldırıp o kadar para verdirmez. Hele orta sahanın lideri meloyu sattırmaz.

Cem paul karacan skandali . Luzumsuzun tekiydi

Melo ise kendi gitti ama jpk disinda da kesin gereksizler vardir onun doneminde de takima gelen

Ama hamza doneminde harcamalar oncesi ve sonrasi donemlere gore cok az

Ben gecen mali kurulda da bakmistim , o donem olabildigince az harcama yapilmis . Rakamlari gormesem iddia etmem

Ha bu arada geçmişteki niasse olayı için taraftara boşuna bok atmaya kalkmayın. Hele selçuk sevici bazı kekolar hiç atmasın.

Forumda selcuk sevici yoktur bana kalirsa . Ama 5 sene once sozlesmesi uzatildiginda aysal a methiyeler duzenler simdi kose bucak kacislarda

Üst Alt