Galatasaray Niasse'nin Yanında Bir Forvet Daha Almak İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Niasse'nin Yanında Bir Forvet Daha Almak İstiyor!

2 forvet alırsak ki bunlardan biri yüksek ihtimal Niasse, sezon sonu yaz dönemi forvet transferiyle uğraşmak zorunda kalmayız birde Cahill gelirse stopere işimiz daha kolay olur. Sezon sonu Belhanda ve Feghouli yi yollayıp ona göre kalan transferleri bitirmeye çalışırız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sefer hatta "Fati hodzam istesun 3 forvet bile alabiliruz, buradan hodzama tekrardan Ay lav yu Hodzam diyorum" gibi birşey duyabiliriz. Nasıl olsa yalan söylemek bedava.

sent via GSC

Şu adam dahi cebinden gerektiğinde kasa kolaylığı sağlıyor,yıllardır sponsor olacam hehehehe diyen Aysal'ın cebinden tek kuruş çıkmıyor amatör branşlara ama 2-3 söylemi yüzünden yerden yere vurulan hep bu adam oluyor.Böyle camianın adaletini ben.

Ha Niasse geldi bir de üzerine 2. forvet bakıyoruz ...

En son yönetim yaz transfer döneminde aynısını diyordu forvet transferi yapıcaz söz diyordu hatta 2. fovet de alabiliriz diyordu ne oldu ?

Geçiniz bunları. Adam akıllı 1 tane forvet alsınlar da 2. forveti beklemiyoruz bile yönetimimizden ...

Üst Alt