Galatasaray Nostalji Onbirleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Nostalji Onbirleri

Cevap: Galatasaray Nostalji Onbirleri

batista98.jpg

galatasaray19801981kimb.jpg

Galatasaray 1980-1981 Sezonu. Haydi bakalım. Fotoğraftakiler hangi furbolcularımız :)

Verilen yanıtlar doğrudur tebrikler :)

Kadroyu tamamlayana kadar devam :)

Bu sefer ipucu filan da vermiyorum :)

galatasaray19921993sez.jpg

Ömer'cim doğru yanıtlar için tebrik ediyorum.

Bu oyunu bir kaç kişi oynuyoruz galiba ? topiğe pek ilgi yok gibi :D

Edip abi bence diğer arkadaşlarda bakıyordur ama heralde eski oyuncularımızı pek fazla tanımıyorlar o yüzdendir.. ;) Senin sayende bizlerde bu oyuncularımızı tanımış oluyoruz yani açtığın konular kesinlikle çok yararlı.

gs197677team.jpg

Değerli Renkdaşlarım ;

İnternet ortamında Galatasaray'ın bu kadrosu ile karşılaştım. Paylaşımcı renkdaşımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Yalnız bir düzeltme yapmak istiyorum. Hatırladığım kadarıyla 1976-1977 sezonunda Galatasarayımız'ı Teknik Direktör Malcolm Allison çalıştırıyordu. O kadromuzda da Nihat Akbay, Yılmaz Pamuk ve efsane futbolcumuz Gökmen Özdenak ve Yasin Özdenak'ın küçük kardeşleri Doğan Özdenak 'tan oluşan Kalecilerimiz vardı. Oysa bu kadroda Eser Özaltındere var.

Oysa ki, Nihat ile birlikte 1977-1978 sezonunda kalemize elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz "Bosko Kajganiç" ve "Bahattin Demircan" kalemize geçtiler. 1978-1979 sezonunda Nihat Akbay futbolu bırakınca Kalemize Eser Özaltındere geçmişti. Bahattin Demircan 'da yedek olarak devam etmişti.

Ayrıca kadro'da Eşref Yaşareviç var. Yusuf Hatuniç'in yanında bonus olarak gelmişti. Yusuf Hatuniç 2-3 maç oynayıp beğenilmedi ve geri gönderildi. Fakat Eşref Yaşareviç kısır dönemlerde attığı 9 gol ile bayağı bir yararlı olmuştu.

Bu kadroda yer alan "Lerinz" adlı futbolcu'da 1-2 maç oynamış ve beğenilmeyip geri gönderilmişti. Yanılmıyorsam Polonyalıydı. Ortasaha oyuncusuydu..

Ben diyorum ki bu kadro 1978-1979 yılına aittir.

Sevgiyle kalın.

Üst Alt