Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Nuri Şahin'i kiralıyor!

Nuri bunu dedi mi demedi mi bilmiyorum ama, demis olabilir genc Cimbomlu kardesim. Nuri kadar Türk olmayan Kazım bile Galatasaray'ın o dönemki kadrosundan bahsediyorsa, Nuri'nin bunu demis olması gayet dogal. Forum'da gezinirken her sartta zıt fikirlilerin mayınlarına basmamaya özen göster.

tartisma kokusu aldim. tartisma cikabilir. bu kokuyu her zaman almam, sanirim %100 kavga cikar yada tartisma

Nuri bunu dedi mi demedi mi bilmiyorum ama, demis olabilir genc Cimbomlu kardesim. Nuri kadar Türk olmayan Kazım bile Galatasaray'ın o dönemki kadrosundan bahsediyorsa, Nuri'nin bunu demis olması gayet dogal. Forum'da gezinirken her sartta zıt fikirlilerin mayınlarına basmamaya özen göster.

bence refik bu lafların altında kalır.ezilir,büzülür

refik abi linki koydum 2005te daha net açıklamaları vardı. ama 2007 de de söylemiş : ))

Serena Gandi 'nin offline gözüküp online taklıması oyununa gelerek laf atmıştım...........................

Biz de tartisalim :) Taraf olmayan bertaraf olurmus.

Edit: Bertaraf'in tam anlamini da bilmiyorum aslinda :)

Nuri'yi bilmem de Hamit gelirse bize gelir herhalde. FT tercihinde buyuk etken olur gibi Hamit'in.

Nuri'yi bilmem de Hamit gelirse bize gelir herhalde. FT tercihinde buyuk etken olur gibi Hamit'in.

Fatih Terim degilde, Abdullah Avcı olsun. Fener'in hocasıda van Gaal olsun. Sen olsan hangi Türk takımına giderdin? Sonucta karsı yakada adı konulamayan büyüklüge sahip bir kulüp daha var.

Fatih Terim ve Mourinho'nun da aralarının iyi olduğu düşünülürse, Hamit ve Nuri bize gelebilir aslında.

Nuri'yi mac temposu kazanması icin ikinci devre kiralamayı düşünebilir Real, böyle bir durumda Mou'nun ilk güveneceği insanların başında gelir heralde F.Terim.

Hamit'in de Real'den ayrıldığı taktirde bize gelme olasılığı olduğu her zaman konuşulan birşey zaten.

-------------Berbatov---------------

Engin---Nuri---Melo---Selcuk---Hamit

Maxwell---Semih----Ujfalusi----Eboue

-------------Muslera----------------

Bana kalsa forvet transferine de gerek yok, Elmander yeterli olur ama bir forvette gelecek gibi devre arasında. Sol bekte herhangi bir yabancı da olabilir, Barca'da oynayamadığı icin Maxwell dedim, sakat mı değil mi onu bile bilmiyorum zaten. Ama sağlam Maxwell'de rakip sağ kanatları otoban yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt