Galatasaray O İsimle Yolları Ayırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray O İsimle Yolları Ayırdı

1523384236781.png

Galatasaray Spor Kulübü'nde, genel olarak yaşama geçirmeye çalıştığımız çağdaş, dinamik süreçler paralelinde, bazı profesyonel arkadaşlarımızla ilgili düzenlemelere gidilmektedir.

Bu yapısal düzenlemeler doğrultusunda, Medya Profesyonel çalışanımız Sn Murat Bereket ile yollarımızı ayırma gereği doğmuştur. Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Çok güzel bir haber bu sonunda galatasaraydaki hatay kliğine sıra geldi. Demek ki ünal aysal zibidileri süprülüyor selçukkkk ekibin dağılıyor koçummm hemşehricilik buraya kadar bay bay hapiniz bay bay benjaminzzz :)

Baya olay oldu. Başkan’ın resmini Terim’den önce paylaşmadı diye kovulduğu söyleniyor.

Önce Ali Öğüdücü dursun özbek adamı olduğu için harcandı ben ünal aysal ekibine dokunulmadığı için rahatsız oldum üstüne borç sunumu için sanki borcu yapanların başında gelmiyormuş gibi sedef hacısalihoğlunun taltif edilmesi üstüne geldi ama şimdi bu ilk kurşun oldu mustafa cengiz yönetimini destekliyorum darısı ünal aysalın tüm beceriksiz ekibine sedef hacısalihoğlu-orkun darnel-emre danişmend-ömer yalçınkaya-müge erdem-şükrü yengil diye devam etmesi umuduyla...

Başkanın kendi fotolarını zorla sosyal medya hesaplarına koydurttuğu doğru mu?
Valla yalan olmasın resmi siteye bile girmedim bugün burada öğrendim ama eskiden bildiklerimle değerlendirme yaptım ki süpriz bir şey oldu yoksa hiç konuşulan beklenen bir şey değildi. Mustafa Başkan sadece dursun özbek ekibine karşı bileylenmişti. Yani birşeyler olmuş ama ünal aysal ekibi fesattır iftira atmış olma ihtimalini göz ardı etmeyin dedim.

Kendi yorumum mustafa başkan foto koyduracak kadar egoist biri değildir onu da dursun özbek'in medya ekibi de fatih terimi tutuyormuş gibi yapıp yönetimi yıpratmaya çalışıyor da olabilir...

Valla benim umrumda değil açıkçası çok şükür dokunulmaz hataylılara dokundular :) vesile olan herkese hürmetler...

Öyle görünüyor ki; Aysal başkan zamanında tekmeyi sadece terime atmamış.
Bazı vasifsizlari ve yiyici takımını kulüpten içeri almamış diye polati ve dursun'u bile ondan üstün tutan liseliler var.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi; Aysal göreve terim'i şutlamaya!

Öyle görünüyor ki; Aysal başkan zamanında tekmeyi sadece terime atmamış.
Bazı vasifsizlari ve yiyici takımını kulüpten içeri almamış diye polati ve dursun'u bile ondan üstün tutan liseliler var.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi; Aysal göreve terim'i şutlamaya!
esas liseci ünal aysaldır bunu siz de biliyorsunuz üstat...

d73adb9bfea94673bc86268920ea08ae.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü'nde, genel olarak yaşama geçirmeye çalıştığımız çağdaş, dinamik süreçler paralelinde, bazı profesyonel arkadaşlarımızla ilgili düzenlemelere gidilmektedir.

Bu yapısal düzenlemeler doğrultusunda, Medya Profesyonel çalışanımız Sn Murat Bereket ile yollarımızı ayırma gereği doğmuştur. Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Kaynak: galatasaray.org

Üst Alt