Galatasaray, Oktay Mahmuti ile Görüştü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, Erman Kunter'in ayrlmasından sonra koç arayışlarını sürdürüyor.

Dusko Ivanovic ile mali konularda anlaşamayan, Ahmet Çakı'yı gündeminde bulunduran, Oktay Mahmuti ile görüşen Galatasaray''a Kızılyıldız'ın eski koçu Dejan Radonjic'in ismi de verildi.

Diğer alternatiflerin kolay gözükmemesi ile öncelikli aday durumuna geçen Mahmuti, Galatasaray'da görev yaptığı yıllarda Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanmıştı.
Basketfaul

Nevzat Dindar:Galatasaray Odeabank Oktay Mahmuti görüşmelerinde kritik gün bugün.. İki gündür görüşme halinde olunan tecrübeli koç kararını bugün bildirecek.. Mahmuti dönemi bugün (10.01.2018) başlayabilir.

Normale dönüyor ama bu yönetim ile dönmemeli. Mayıs'da seçim ve 45-50 yaşları arasında vizyonu olan liseli-lisesiz muhabbetini bitirecek kadar karizma ve billur sahibi bir başkan çıkarmamız lazım.

Mustafa Cengiz'de ayrı bir facia olur uzun dönemde. Ama Mayıs ayına kadar gemiyi limana götürsün diye seçilebilir.

Normale dönüyor ama bu yönetim ile dönmemeli. Mayıs'da seçim ve 45-50 yaşları arasında vizyonu olan liseli-lisesiz muhabbetini bitirecek kadar karizma ve billur sahibi bir başkan çıkarmamız lazım.

Mustafa Cengiz'de ayrı bir facia olur uzun dönemde. Ama Mayıs ayına kadar gemiyi limana götürsün diye seçilebilir.

Dursun=Başkan.Genel kurul üyelerinin tasarrufu böyle olacak maalesef.

Dursun=Başkan.Genel kurul üyelerinin tasarrufu böyle olacak maalesef.

Ünal Aysal'ın son konuşması yüzünden bu dediğin daha yakın. Mustafa Cengiz'e yakın duran ve destekleyen Ali Güvenç, Yasin Çakmak gibi kişiler Aysal'ın savunucuları.

Kongreye katılım kritik.

Dursun'da seçilse şampiyon yapmadığı takdirde Mayıs olmadı Haziran'da seçimli genel kurul olur. Bu kez o imzalar toplanır ve 2000 üzerine çıkar.

Bir tek şampiyonluk onu kurtarır. Ama bu yönetimi ile en fazla 1 sene kazanır bu durumda bile. Asla 3.5 seneyi tamamlayabilecek bir kadro değil.

EDIT: İbrasızlık da bir seçenek ama yarıştan Mart ayında kopmadığımız sürece bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Ünal Aysal'ın son konuşması yüzünden bu dediğin daha yakın. Mustafa Cengiz'e yakın duran ve destekleyen Ali Güvenç, Yasin Çakmak gibi kişiler Aysal'ın savunucuları.

Kongreye katılım kritik.

Dursun'da seçilse şampiyon yapmadığı takdirde Mayıs olmadı Haziran'da seçimli genel kurul olur. Bu kez o imzalar toplanır ve 2000 üzerine çıkar.

Bir tek şampiyonluk onu kurtarır. Ama bu yönetimi ile en fazla 1 sene kazanır bu durumda bile. Asla 3.5 seneyi tamamlayabilecek bir kadro değil.

EDIT: İbrasızlık da bir seçenek ama yarıştan Mart ayında kopmadığımız sürece bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Tamamlar babacım tamamlar,Canaydın tamamladı Dursun'a da tamamlattırırlar.Niye tamamlamasın ki,liseden zaten kararlı bir tepki yok tek tük sesler dışında bir şey yok.Taraftar tepkisine de Florya'nın önüne TOMA çekiyor hallediyor.

Halihazırda şubenin içinde bulunduğu durum ortadayken benim şahsen tek beklentim sezonun geri kalanında "savaşan" bir takım oluşturulması.

Yine şubenin içinde bulunduğu durum sebebiyle, bunun tek yolu Oktay hocadan geçiyor sanırım.

Hayırlısı.

Şu kadroda Galatasaray forması o da yedek olarak giyecek tek isim var Göksenin.

Ege ancak havlu taşır şu hali ile adam tek alternatif 5 numara da.

Hardy-Hopson gibi istikrarsız adamlara bel bağlanarak kadro kurarsan sonu bu olur. Taylor ve Henry'de sırası ile çok vasat ve kariyeri düşüşte adamlar.

Topa yön verecek oyun kurucun yok
Pota altını toplarlayacak ve set oynayacak uzunun yok
Şutuna güvenebileceğin bir kısa yok

Bu takım Arroyo, Lasme, Ndong, Manu gibi savaşçı ve akıllı basketçiler ile güzeldi.

Eyüp Yıldız:Oktay Mahmuti imzaladı diyorlar hayırlı olsun.Onun Galatasaray'a, Galatasaray'ın ona ihtiyacı var.Oktay Mahmuti'nin en büyük transferi onun etrafında kenetlenecek Galatasaray taraftarı olacaktır.

çok özlemiştik hocam hoşgeldin

bu kadro ile iş yapması zor tabi kendi kafasına göre oynayan amerikalılarla dolu bir ekip

mahmuti_terim_23442.jpg

Oktay Hoca karakterli,klass insandır, takımda tekrar görmek çok mutlu etti beni.Hoşgeldin hocam

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt