Galatasaray, Olcan Adın'a 11 Milyon 800 Bin TL Ödeme Yapacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Olcan Adın'a 11 Milyon 800 Bin TL Ödeme Yapacak!

bakalim sneijdere ne kadar ödeyecegiz :asd:
olcan türkiyenin en iyi solaklarindan biri bu cocugu pazarlayamiyorsan biz ne yapalim
fiko olsa güzel sekilde birine kitlerdi bunu

Galatasaray'da Vefa yok derler, ulan kaç kişiyi karşılıksız zengin ettik artık ben sayısını unuttum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Böyle bir fesih böyle bir savunma hukuk tarihinde görülmemiştir herhalde. Adam yabancı değil bir şey değil neden feshettin? Sıfatına tüküreyim lan sizin yöneticiliğinize. Cebinizden verin bu paraları.

Adamların tek yaptığı kulübe zarar vermek.
Hala başkan bozuntusundan transfer bekleyen binlerce taraftar var.
Ulan bela okumuktan yoruldum hainler sonunuz beter olsun

Bildigim kadari ile Olcan´in sözlöesmesini fesih edilme nedeni, farkli bir gider kalemine girmesi ile alakali. 64 milyonluk sinira yansimamasi icin fesih ettiler diye biliyorum.

Dursun'un salaklıklarına kitap yazılır da diğer olayların yanında bu o kadar büyük bir olay değil. Maaş bütçesini kısmaları gerekiyordu Olcan da teklifleri kabul etmeyince böyle bir yola başvurdular muhtemelen.

Olcan ile Sneijder'i bir tutmak sapla samani karistirmak olur. Olcan'a kimse 500 bin euro bile vermez. Bonservis zaten ödemez.

Yatacak ve parasini alacakti veya parasini verip gönderecektik zira Olcan'dan bir hayir gelmezdi artik Galatasaray'a.

Ha kadro disi birakip gurur yapmasini bekleyebilirdik o ayri konu ama gitmezdi.

Üst Alt