Galatasaray, Olcan Adın'a 11 Milyon 800 Bin TL Ödeme Yapacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Olcan Adın'a 11 Milyon 800 Bin TL Ödeme Yapacak!

Birazcik beyin olsa bizim yöneticilerde umut bulutta yaptıkları gibi orta bir meblağ da anlaşıp feshederlerdi ama garip bir şekilde tek tarafli feshedip gayet normal olarak davayi kaybedip üstüne dava masraflari ve faizde odetecekler kulübe..olcana zerre kizmiyorum itin şeyine sokulacak futbolcu değildi öyle davranildi ve adama acik açık s.git denildi.adamla oturup konuşsalar 1.5 civarina öpe koklasa ayrilirlardi..

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olcan ile Sneijder'i bir tutmak sapla samani karistirmak olur. Olcan'a kimse 500 bin euro bile vermez. Bonservis zaten ödemez.

Yatacak ve parasini alacakti veya parasini verip gönderecektik zira Olcan'dan bir hayir gelmezdi artik Galatasaray'a.

Ha kadro disi birakip gurur yapmasini bekleyebilirdik o ayri konu ama gitmezdi.
Murat, yedeklere bak yedeklere, geçen senenin yedekleri aşağı yukarı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Cidden küfür mü ediyorlar? İçlerinden bir tanesi acaba tek kuruş tazminatını bırakmışlar mı.

Benim oyunculara tek kızdığım nokta, kendileri gitmek isteyince önünü açın ama kulüp düşünmüyoruz deyince gitmiyorler.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Evet ediyolar
"Galatasaray'ın çocuğu" ne lan
Herif profesyonel
Böyle bi kerizliğe adam napsın
Loto vurdu adama

Murat, yedeklere bak yedeklere, geçen senenin yedekleri aşağı yukarı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
kadro enkaz. sneijder dahil 15 oyuncu görebiliyorum galatasaray'da. bruma ve podolski gitmis üstelik.

eray koray tarik donk emrah galatasaray'da yedek dahi olmaz.

tudor bunlarin disinda enkazlari birer birer gönderdi ama oyuncu bekliyor ve sneijder konusunda adami hasta ediyor.

yönetimin kadro disi kalan cöpleri bir an önce dehlemesi gerekiyor.

kadro enkaz. sneijder dahil 15 oyuncu görebiliyorum galatasaray'da. bruma ve podolski gitmis üstelik.

eray koray tarik donk emrah galatasaray'da yedek dahi olmaz.

tudor bunlarin disinda enkazlari birer birer gönderdi ama oyuncu bekliyor ve sneijder konusunda adami hasta ediyor.

yönetimin kadro disi kalan cöpleri bir an önce dehlemesi gerekiyor.
ben artık şu an olan kadrodan daha fazla oyuncu gideceğini sanmıyorum, on sekiz oyuncu bile zar zor çıkıyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

gerizekalı herifle olcandan para bile kazanabilirdik

yapacağınız işe ve olmayan aklınıza soxum

hiç zarar etmeden göndereceğiz yerli oyuncudan bile 12 trilyon zarar etmeye başladın yağlı suratına tükürdüğüm

Olcan kalsaydida alacakti o parayi yani pek fark eden bi durum yok aslinda esseklik bu olcani alip o zamanki sozlesmeyi verende.
hep zaten o zaman ki yönetimde, Ünal Aysal döneminde geldi ya. O zaman Yabancı sınırı, Olcanın performansı, bunlar gereksiz detay zaten. Ünal Aysal dedi ya Dursuna anlaşmada gönderin, gönderemiyorsan faydalanmaya çalışmak aptallık olur diye. Yedek Kadromuz falan o kadar süper ya, şutladık gönderdik adamı afiyet bal şeker olsun.

Sabrinin yeni sözleşmesini, geçen sene alınan çöplere asgari iki milyon euro tutarında sözleşmeleri falanda zaten o dönemin başkan ve yönetimi yaptı. Yada anlaştık ufak detaylar kaldı diye taraftarı kandırıp Brumayı satanda o zaman ki yönetimdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Cani sikildigi icin sözlesmeyi fesih etmisti. Simdide bizim kahraman baskani öne davet ediyoruz ödesin bakalim cezasini

Üst Alt