Galatasaray Omar Elabdellaoui'nin Peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Omar Elabdellaoui'nin Peşinde

Galatasaray'ın, Olympiakos'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Omar Elabdellaoui'ye teklifte bulunduğu iddia edildi.

1578029597987.png

Yunan medyasında yer alan habere göre, Olympiakos'la altı aylık sözleşmesi kaldığı için Bosman kuralları gereği istediği kulüple görüşme hakkına sahip olan Omar Elabdellaoui'ya Bordeaux, Valencia, Leicester City, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi kulüpler talip oldu.

Bu kulüplerin içinde en istekli takımın Galatasaray olduğu, Finansal Fair Play kıskacındaki sarı-kırmızılıların bonservis bedeli ödemeyeceği için Fas asıllı Norveçli oyuncuya diğer kulüplerden daha fazla yıllık ücret teklif ettiği belirtildi.

Kontrat yenileme görüşmelerinden bir sonuç alamayan Olympiakos'un ise sezon sonunu beklemeden, devre arasında Elabdellaoui'yi elden çıkartarak az da olsa bir gelir elde etmeyi hedeflediği vurgulandı.

Sağ bek pozisyonunda oynayan Elabdellaoui, Olympiakos formasıyla çıktığı 148 maçta 24 gole doğrudan katkı (10 gol, 14 asist) sağladı.

(Haber Global)

Ben bu transferi veto ediyorum. Bundan sonra ne olur ismi kolay okunabilen oyuncular alalım. Kaç yıldır takımda oynuyor daha Feghouli'nin ismini düzgün yazamıyorum ya. Bir ara Ozornwafor geldi dedim eyvah, iyi oynarsa forumlarda parmaklar kopana kadar ismini yazacağız ama neyse ki olmadı. Elabdellaoui gelirse bir de üstüne iyi oynarsa taraftar olarak biz biteriz.

Ben bu transferi veto ediyorum. Bundan sonra ne olur ismi kolay okunabilen oyuncular alalım. Kaç yıldır takımda oynuyor daha Feghouli'nin ismini düzgün yazamıyorum ya. Bir ara Ozornwafor geldi dedim eyvah, iyi oynarsa forumlarda parmaklar kopana kadar ismini yazacağız ama neyse ki olmadı. Elabdellaoui gelirse bir de üstüne iyi oynarsa taraftar olarak biz biteriz.
Abdülhey der geçeriz

Üst Alt