Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kamuoyuna Açıklama

20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız, tecrübe ve birikimini bizimle paylaşan Sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Cevap: Galatasaray.org: Kamuayuna Duyuru

Terim için de hayırlı olsun demekten başka çaremiz yok. Takıma, futbolculara bu kadar soğuduğum başka bir dönem hatırlamıyorum. Bir kaçı hariç o armayı taşımayı hiç biri haketmiyor.

Hay boyle duzenin ben arkadas, bravo yonetim harika calisiyorsunuz tebrikler :007:

Sakin olun arkadaşlar, FR'yi ben de seviyorum ama olmuyordu işe FR ile yapacak bir şey yok. Adam bize bir kaç gömlek fazla geldi, klas, efendi adam uymuyor bu ülkeye. Fatih Terim gelip tokatlayacak topçuları rahatlayacaklar

Ve Rijkaard Gitti!:..

Kamuoyuna Açıklama

20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız, tecrübe ve birikimini bizimle paylaşan Sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını, bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Yazıklar olsun size be, gözümde bir gram değeriniz kalmadı. Defolun cehenneme kadar yolunuz var.

Yızklar olsun lan size size verdigim destek yüzünden kendimden nefret ediyorum... Sİze ne burda ne de diger tarafta hakkımı helal etmiyorum el bet bir gün bunun hesabını size soracağım.. YAZIKLAR OLSUN....

Yazıklar olsun hepinize. Parayla satın aldıkları koltuklarda artislik yapanlar hepiniz Allahınızdan bulursunuz inşallah. 105 yıllık kulübü oyuncağınız yaptınız.

Bu arada kınaları da yakarsınız artık beyler...

Bence bizler kadar Fatih Terim'de herşeyin farkında. Umarım gelir ve Rijkaard'ı gönderen yerlilerden emeği geçenlere iyice bir günlerini gösterir. Dayak atmasını bekliyorum ondan dayak ! O zaman görecekler, sanki burası babalarının yeri. Bir iyi nokta daha ise Adnan Sezgin'den de kurtulacağız. Ama Rijkaard bu kadroyu asla haketmiyordu. Hiç ama hiç iyi kullanamadık. Ama Adnan Polat şunu unutmamalı. Bir daha teknik direktör değişikliği olmaz, bu camia kabul etmez. İsterse 300-500 Milyon dolarlık anlaşmalar yapsın. KENDİ GİDER.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt