Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti


Galatasaray, devre arasında Bursaspor'un gözde oyuncusu Ozan İpek'i renklerine bağlamak için Bursaspor'un kapısını çalacağı öğrenildi.Sezon başında, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sol kanat için tercihini yerli isimlerden yana kullanmak istemesi üzerine devre arasında transferi gündeme gelen isim yine Bursaspor'un başarılı oyuncusu Ozan İpek oldu.Galatasaray yönetimi, devre arasında Ozan İpek için yeşil beyazlı kulübün kapısını çalmaya hazırlanırken, sarı kırmızılı taraftarlar da Ozan'ın mutlaka transfer edilmesi görüşünde. Sanal ortamdaki forumlarda yapılan yorumlarda, "Ozan İpek'i transfer etmek kolay değil. Ozan şu anda en iyi yerli oyunculardan biri. Galatasaray'a çok büyük katkı sağlar. Eğer gelirse takıma yeni bir hava katacağı kesin" ifadeleri kullanıldı.Bursaspor Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı ise, Ozan'ın transferi için Galatasaray'dan şu ana kadar herhangi bir adım atılmadığını söyledi.Kaynak:Milliyet
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiBu adam harbiden kazma , ne işimiz bu herifle anlamadım , bu adama verceğimiz parayı Gökhan Töreye verelim
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiDHA'nın haberine göre; Sezon başında, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sol kanat için tercihini yerli isimlerden yana kullanmak istemesi üzerine devre arasında transferi gündeme gelen isim yine Bursaspor'un başarılı oyuncusu Ozan İpek oldu.Galatasaray yönetimi, devre arasında Ozan İpek için yeşil beyazlı kulübün kapısını çalmaya hazırlanırken, sarı kırmızılı taraftarlar da Ozan'ın mutlaka transfer edilmesi görüşünde. Sanal ortamdaki forumlarda yapılan yorumlarda, "Ozan İpek'i transfer etmek kolay değil. Ozan şu anda en iyi yerli oyunculardan biri. Galatasaray'a çok büyük katkı sağlar. Eğer gelirse takıma yeni bir hava katacağı kesin" ifadeleri kullanıldı.
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiPek beğenmiyordum,ama bu sezon birkaç maçta iyi oynamıştı.Sol kanatta yerli yokken alınabilir.
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiOzan; iyi niyetli, istekli, hırslı, inatçı bir topçu. Ama tipik kazma sol ayaklardan. Alınırsa neden alındı demem ama pek de hoşnut olmam.Daha sağlam birilerini almalıyız.
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiOzanın Neskeens ve Sabriye yaptığı hareketi unutmayın derim , iyi futbolcu olmak yetmez GS li olmak için
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiOzan; iyi niyetli, istekli, hırslı, inatçı bir topçu. Ama tipik kazma sol ayaklardan. Alınırsa neden alındı demem ama pek de hoşnut olmam.Daha sağlam birilerini almalıyız.
Ligde başka yerli kanatta yok. Olcan, Ozan birisini almalıyız. Sağ kanata ise Yiğit Gökoğlan, Birde çok yönlü bir yabancı alabiliriz. Ofansın her bölgesinde oynayabilecek.Olcan - Ozan + Yiğit + Alper + Yabancı + Yabancı ST
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiCok sevinirim.Olcan´dan bin kat daha iyi.Fizigi vaya saglam,kafasini kaldirip orta yapiyor (Türk futbolunun belki en büyük sorunu.Kafayi kaldirmadan futbol anlayisi bknz. Gökhan Gönül,Sabri,Volkan Sen,Burak Yilmaz fln),hizli,saglam bi sol ayagi var,cok kosiyor,ikili mücadelerde basarili.
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiOzan'ın bize fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Özellikle tipik oyun kurucu transferi gerçekleşmezse zarar getirir takıma. Defansif olarak daha ağır basan 3 orta saha oyuncusunun yanına, tek artısı 2-3 metre top sürüp ceza alanına orta yapmak olan bir oyuncuyu almak takımı bitirmektir.
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiKazım Ozandan daha iyi.İkiside bizde ilk 11 oynayacak adamlar değil tabi
 
Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz diktiBazen 6 yabancı kuralını unutuyoruz. Yerli takviye şart. Rotasyon , İlkonbir fark etmez. Ortasahaya en az 3 yerli oyuncu şart..
 
Üst Alt