Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti

Cevap: Galatasaray Ozan İpek'e göz dikti

Ozan'a gelene kadar bir sürü oyuncu var. Gökhan Töre, Mehmet Ekici, Alper Potuk alabiliyorsak ilk hedef bu futbolcular olmalı.

Alınabilme olasılığı yüksek olan oyuncular: Alper ,Olcan,Yiğit,Gökhan Süzen. 4'ünün maliyeti 10 m euroyu bulmaz.

ozan için o kadar masrafa gerek yok . rieranın farklı versiyonu .. gurbetten katkı yapsak genç olarak onun fiyatına 2-3 tane daha mantıklı olur

Ozan'da olur ama ilk tercih Olcan olmalı bana göre. Ayrıca frikikler konusundaki problemi de bir nebze olsun çözebilir Olcan.

Ozan İpek statik bir oyuncu öyle aman aman süratli de değil ama Riera kadar da oynar en azından.Tek avantajı dengeli bir oyuncu ve zeka olarak da ortalamanın üzerinde ama yetenek olarak vasat bir isim,sol bek olsa süper olur derdim ama açık oyuncusuna göre gayet sıradan istatistikleri var tıpkı Riera gibi,ama Riera gidip eğer makul fiyata (2-3 Milyon Euro) gelecekse düşünülebilir bir oyuncu rotasyon açısından.

Ozan daha iyi Olcan'dan. [bence tabi]

Ama ikisini de Galatasaray için yeterli görmüyorum.

Olcan Ozandan çok daha iyi.Yerli lazımsa Olcan yada Gökhan Töre için şartlar zorlanmalı

bi kaç vasat adama ortalama paralar vereceğimize + zaman kaybedeceğimize

bir yıldıza yani gökhan töreye biraz fazla para verelim ve getirelim

bu basit hesabı yapmak çok mu zor

Üst Alt